Přes 35 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Průmyslová světla

Průmyslový styl - prostor a svoboda

Průmyslový styl začal v New Yorku v 50. letech. Vyznačuje se minimalismem, jednoduchostí a prostorností. Průmyslové interiéry jsou chladné a jsou nejčastěji uspořádány v loftech. V podkrovních interiérech se nejčastěji instalují dlouhá závěsná světla, protože podkroví mají vysoké stropy.

V průmyslových interiérech příslušenství nejsou příliš důležité, ale pokud se rozhodnete přidat příslušenství, nezapomeňte si vybrat staré objekty. Osvětlení v interiéru by mělo být chladné, se studenými barvami a ocelovými základnami.

Průmyslová světla - Recenze o produktech


Moderní průmyslová Sconce bílá LOFT SFARER
04. říjen 2018
Výhodnější než v jiných obchodech. angelikav58

Rustikální lampa Jar Jar-Light Small E27
02. září 2018
Originální malá lampa. trochu světla z toho, ale vypadá to skvěle.

Nástěnná lampa Single BEGA č. 2760
04. duben 2018
Atraktivní nástěnná lampa, přizpůsobí se každému domovu. doporučuji

Průmyslové svítidlo Tubo Loft Ceiling Lamp 3
04. duben 2018
Pěkná lampa, která vždy zůstane v módě výhodněji než ostatní olivarian radom

Loft Multi Plastová závěsná lampa X3
04. duben 2018
Dávám 10/10. tomasz12

Osvětlení centrum znalostí - blog

Vánoční stromeček věnec jako venkovní osvětlení Garland-Smrk

Zajímá vás, jak vyzdobit váš domov, zahradu, terasu nebo balkon pro nadcházející vánoční svátky? Perfektní způsob, jak vytvořit světelnou výzdobu, vykouzlit nádhernou, vřelou atmosféru a podtrhnout kouzlo Vánoc, je použití zahradní žárovky girlandy. Jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a jsou velmi účinné.

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové trubkové světlo

Zveme vás, abyste si přečetli informace o interiérech v průmyslovém stylu nebo okamžitě viděli kategorii lamp ve stylu průmyslového.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou nekonvenční. Díky tomu převzali mnoho mistrů designu návrhů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a chladný pocit. A přesto je můžete mít rádi.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a cítíte se dobře, když jste obklopeni předměty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, navrhování interiéru v průmyslovém stylu je tou nejvhodnější volbou právě pro vás!

Průmyslová světla