Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Upínací světla

Osvětlení místnosti je velmi důležité. Ovlivňuje efektivitu práce a učení. Kromě toho jsou lampy již dlouho nedílnou součástí interiéru. Pokud chce někdo koupit stolní lampu pro práci, musí zvolit typ a jas osvětlení. Lékaři doporučují používat lampy s nízkou spotřebou až 60 wattů s rozptýleným světlem. Za těchto světelných podmínek bude zatížení očí minimální.

Podle typu lampy rozdělena na: \ t

  • Wolfram. Princip činnosti této lampy je následující: elektrický proud prochází vláknem. Zahřívá se a vydává světlo. Jedná se o tzv. Nízkorozpočtové stolní lampy. Jejich cena je dostupná všem.
  • Halogen. Pracují na podobném principu, uvnitř lampy se nachází pouze vyrovnávací plyn. Výhodou halogenové žárovky je, že rozptyluje přirozené spektrum záření a má delší životnost než výše popsané stolní lampy.
  • LED diody. Spolehlivý a energeticky úsporný zdroj světla pro pracovní plochu. Vytváří příjemné pracovní podmínky s dokumenty nebo v počítači. LED se během provozu prakticky nezahřívají, nebojí se otřesů, zářivě a bez blikání.

Stolní upínací lampy

Osvětlení je důležitým atributem domova i kanceláře. Pro začátečníky, studenty a úspěšné firemní ředitele na pracovišti vyžadují vysoce kvalitní světelné zdroje. Moderní upínací lampy jsou klasickým zařízením, užitečností a trvanlivostí, které je součástí původní verze.

Upínací lampy jsou určeny pro připevnění na stůl nebo pracovní desku v závislosti na jeho účelu. Je to pohodlná konstrukce, protože můžete nasměrovat světlo na požadovanou oblast, čímž se dosáhne optimální úrovně osvětlení. Upínací lampa poskytuje možnost volně pohybovat světelným zdrojem nad povrchem stolu, stejně jako nastavovat výšku lampy nad stolem, což poskytuje optimální úroveň osvětlení pro všechny typy prací.

Nová generace LED koncových lamp dává optimální úroveň osvětlení pro všechny typy prací, nezpůsobuje zrakové nepohodlí, odlesky a nevytváří světlice a stíny. Tento typ LED osvětlení spotřebuje desetkrát méně energie než jeho předchůdce.

Upínací lampa je vynikající volbou pro práci nejen pro studenty, ale i pro designéry pracující doma nebo ve studiu. Díky otočnému upevnění je lampa pevně připevněna k povrchu stolu a umožňuje osvětlení poměrně velkého povrchu, což je zvláště výhodné při práci na velkých projektech včetně výkresů. Stříbrná šedá barva produktu dokonale zapadá do jakéhokoliv interiéru, mládeže nebo studentského interiéru.

Samozřejmostí je, že osvětlení kancelářských místností a pokojů vytváří poněkud jinou atmosféru než v obývacím pokoji. Zde potřebujete osvětlovací lampy se správnou konstrukcí. Kancelářská svítidla by měla splňovat dvě důležité funkce současně: zajistit správnou úroveň osvětlení u stolu, vyhnout se namáhání očí a zároveň odpovídat designu pracovního prostoru.

Upínací lampy mají vysoký, vysoce kvalitní a působivý design. Jedním z příkladů je kancelářská koncová lampa ideální pro moderní interiéry. Zařízení je vyrobeno ze spolehlivé suroviny, díky kovové konstrukci může uživatel nasměrovat světelný zdroj v libovolném zvoleném úhlu. Moderní a impozantní design a vynikající stabilita lampy uspokojí i vysoké estetické požadavky.

Svítidlo se perfektně vejde dovnitř

Světla klipu jsou obvykle lehká a kompaktní. Tyto lampy mohou být instalovány v libovolné poloze. Zabírají málo místa a šetří místo na stole. Výhody, které poskytuje klip světla jsou: praktičnost, funkčnost, dobrý design, rozumnou cenu.

Příkladem takového osvětlení je černá a stříbrná spínací lampa s malou velikostí. Je to optimální řešení pro uspořádání osvětlení doma i na pracovišti. To dává jasný účelný paprsek světla, což je důvod, proč je široce používán při čtení a psaní, práci s jemnými detaily. Konstrukce poskytuje pohodlnou montáž, takže může být bezpečně instalována na správném místě. Přístroj má nastavitelný difuzor, který umožňuje nasměrovat paprsek ve správném směru pomocí pevného upevnění.

LED klipová lampa namontovaná na pružné noze, snadno se ohýbá v jakémkoli směru a směruje světelný paprsek na správné místo. Malý klip bezpečně upevní lampu ke stolu nebo polici a ekonomická LED zajistí rovnoměrné a jasné světlo. Taková lampa pomůže, když někdo chce číst, když dům už spí. Výhodou tohoto typu osvětlení je mobilita, praktičnost a pěkný design.

Upínací světla