Přes 25 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Venkovní osvětlení - Recenze o produktech

Latarnia ogrodowa luna cefalu e27 200 cm czarny antracyt 1 l

Latarnia ogrodowa Luna Cefalu E27 200 cm czarny antracyt

12. prosinec 2019

Skvělý nákup. doporučuji tento obchod

~ OLALA


Kula dekoracyjna biala polysk luna ball 40 cm l

Kula Dekoracyjna Biała Połysk - Luna Ball 40 cm

19. listopad 2019

- doporučuji tento obchod - aleksandra

~ Alexander


Kula dekoracyjna biala polysk luna ball 50 cm wraz z zestawem montazowym kabel 3m slupek mocujacy 5 l

Kula Dekoracyjna Biała Połysk - Luna Ball 50 cm wraz z zestawem montażowym, kabel 3m, słupek mocujący

17. listopad 2019

Přiměřená cena, velmi tvrdý materiál

~ patrykh


Kinkiet zewnetrzny cadiz k 3012 1 z l

Kinkiet zewnętrzny CADIZ K 3012/1/Z

23. říjen 2019

Pěkný servis a dobrý kontakt s internetovým obchodem - tento internetový obchod doporučuji

~ daniel


Lucide texas 28851 60 30 l

Lucide TEXAS 28851/60/30

22. říjen 2019

Rychlý, efektivní, žádný problém - dávám 10

~ Alizabeth


Venkovní osvětlení

Pohled na krásně osvětlenou zahradu na teplý letní večer dělá nejen příjemné na pohled, ale také kvalitní osvětlení pro naši bezpečnost. Úspěch je zajištěn řádným venkovním osvětlením vchodu do garáže, ale i všude, kde se pohybujete ve večerních a nočních procházkách. Dobře osvětlená stavba rozhodně není snadnou kořistí pro zloděje.

Outdor Lights - důležité technické aspekty

Nejdůležitějším technickým problémem při volbě stropního světla je stupeň ochrany IP. Mezinárodní ochranná známka je numerická informace, která nám říká, jak dobře jsou vnitřní části lampy chráněny skříní (např. Vlhkost). Správná IP adresa pro venkovní osvětlení je IP 54 nebo ta, která má poslední číslici čísla IP vyšší než 4.

Venkovní lampy - trendy 2017

Trendy pro rok 2017 ve venkovním osvětlení jsou především solární zahradní lampy. Sbírají různé tvary - od pólů, koulí, oválných velikostí až po čtverce. Z kuliček si můžete vybrat mezi těmi, které svítí v bílém a ty, které svítí v různých barvách. K dispozici bude také osvětlení v zahradě - napájení 230V a bez nutnosti dodatečného zapojení. Solární zahradní lampy jsou nabídkou připravenou pro zájemce o obnovitelné zdroje energie - tato velmi módní svítidla čerpají ze síly generující světlo ze solární energie - ne malým přínosem je jistě úspora a jednoduchý, vždy módní design, který se vejde do každého styl. Výběr zahradního osvětlení by měl být navržen nejen z hlediska vzhledu, ale také z ekonomického hlediska. Naše zahradní lampy jsou přizpůsobeny LED světelným zdrojům.

Osvětlení centrum znalostí - blog

5 kroků k vytvoření laku na vaší zahradě Sada zahradních míčků v květinách

Vytvořte ve své zahradě malý ráj pro včely, ptáky a hmyz!

Vytvořením louky s polními příjmy v zahradě můžete pozvat nové členy domácnosti - ježky, vážky, ptáky a včely. Tento typ základny potěší oči nejen bohatostí barev, ale také vytvoří životní prostor pro různé druhy zvířat.

Tipy a nápady pro venkovní osvětlení Bega

Venkovní osvětlení je dnes nutností více než luxus. Venkovní osvětlení je k dispozici ve všech tvarech a velikostech, takže má mnoho různých aplikací. Bez ohledu na to, zda chcete doplnit výzdobu svého domova nebo se pokusit zvýšit úroveň osvětlení v celém domě, venkovní osvětlení vám může pomoci.

Rustikální interiéry Rustic floor lamp

Rustikální osvětlení a rustikální styl

Přečtěte si o trendu interiérového designu nejmodernější v tomto roce, nebo uvidíte, co jsme pro vás připravili v kategorii rustikálních lamp.

Rustikální styl - v poslední době velmi módní. Mnozí architekti ji uvádějí do svých projektů. Spousta lidí kreslení Inspirace z internetu, přeskupení nebo dokončení interiéru v rustikálním stylu. Charakteristiky tohoto stylu jsou komplexní. Kromě toho vliv mnoha trendů designérů způsobil, že definice rustikálního stylu se změnila a změnila v průběhu let.

Co způsobilo, že tento zdánlivě skromný architektonický trend získal srdce tolika lidí a získal mnoho fanoušků? Přemýšlíte, co je to rustikální styl? Začněme od začátku.

Zahradní a venkovní lampy