Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Murano Due Lights Murano Due Lights

Správně zvolené lampy jsou jedním z nejjednodušších a nejatraktivnějších způsobů, jak zdůraznit krásu každého interiéru.

Sochařství se světlem

Světlo tvaruje tvary a tvary kolem nás. Určuje strukturu a barvu, má také silný vliv na naše nálady. Světlo lampy nám nejen usnadňuje pohyb v interiéru. Je to také výzdoba bytu, vynáší z temnoty krásné předměty a detaily, otevírá a zavírá prostory, vyřezává interiéry a tisíci způsoby nám umožňuje užívat si doma.

Moody lampy Murano Due ...

... jak vzácné to bude fungovat v budování magie. S moderními výrobními technikami spojují staletou tradici ušlechtilého řemeslného zpracování z Murano, proslulé skleněné laguny nedaleko Benátek. Staré lampy a lustry vyráběné skleněnými dmychadly z benátských ostrůvků mají dnes umělecká díla. A současní studenti starých mistrů pokračují v této tradici. V nových provedeních je stále ještě kvalitní sklo (stále ručně foukané) a vynikající design se vyznačuje nadčasovou elegancí.

Původní lustry Murano Due nejen osvětlují náš dům náladovým způsobem. To jsou také krásné předměty, které potěší vaše oči, potěší sofistikovanou formou. Právě díky takovým ozdobným lampám se zrodilo přesvědčení, že osvětlení lze použít k vytvoření poetického interiéru. Doplňují výzdobu domu a získávají v této souvislosti novou hodnotu - v interiéru se stávají zajímavými sochařskými předměty. Jsou stejně krásné, když hoří a když jsou uhaseny.

Barevné nástěnné lampy Murano Due ...

... vám umožní relaxovat ve večerních hodinách. Chceme vypnout horní světlo a použít pouze stěnu, která zaplňuje vzduch měkkým odraženým světlem. Nástěnné lampy vypadají nejlépe, když je skládají ve dvojicích, například na obou stranách okna nebo ohniště, nebo dokonce na skupinách, dokonce i na gauči.

Příjemci Murano Due nám umožňují vybrat si z nejrůznějších designů nástěnných svítidel - od klasicky elegantních až po skutečně moderní, s abstraktními tvary. Takové osvětlení je mimořádně vhodné pro obytné místnosti, ale ne pouze. Montáž na chodbách a schodech poskytuje větší pocit bezpečí. To je také prvek, který dodává krásu do jídelny, kde to může být dalším zdrojem světla u stolu.

A konečně radu: když jdete do obchodu pro dekorativní lampu, nerozhodujte se spěšně a vždy se na ni dívejte, když svítí. Nevyberejte typické, vzorované vzory, ale vyberte si něco skutečně originálního. Dokonce i v těch nejskromnějších, nezajímavých místnostech stačí jedna lampa ve formě, aby se stala magií.