Přes 24 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Příslušenství - Recenze o produktech

Asymetryczny 6 stykowy adapter 3 fazy system sterowania z selektorem fazy stucchi l

Asymetryczny 6 stykowy adapter (3 FAZY + SYSTEM STEROWANIA) Z SELEKTOREM FAZY STUCCHI

24. září 2019

Rewelacyjny materiał - lukasz

~ Lukasz


Szynoprzewod eurostandard plus dl 200cm ral 9005 czarny l

Szynoprzewód EUROSTANDARD PLUS dł. 200cm (RAL 9005) czarny

26. leden 2019

Cena adekwatna do jakosci. rekomenduje zakupy w tym sklepie

~ FranciszekE15


Abazur 1s 15 x 8 11 cm l

Abażur 1S - 15 x 8/ 11 cm

04. duben 2018

Polecam towar -- polecam zakupy w tym sklepie -- joanna

~ joanna


Fundament pod lampe ogrodowa duzy l

Fundament pod lampę ogrodową Duży

04. duben 2018

Szanuję ten sklep i skorzystam jeszcze nie raz z ich usług, pozdrawiam pana macieja właściciela z którym rozmawiałem na temat lamp.

~ Eleazar


Folia kablowa niebieska 200 x 0 08 mm 100 mb l

FOLIA KABLOWA NIEBIESKA /200 x 0.08 mm/ 100 mb

04. duben 2018

Kupujcie śmiało - ja polecam. wybierałem lampe również w innych sklepach, co z tego że było taniej jak nawet nie raczyli odebrać telefonu - w tym sklepie nie dosc ze szybko odebrali to jeszcze doradzic pomogli - pani bardzo miła, i humorek też ma fajny. polecam sklep jak i rowniez sam produkt.

~ juliusz


Správně zvolené osvětlení je základem pro bezpečné a pohodlné fungování. Usnadňuje každodenní činnosti, vizuálně potěšující místa, kde je instalována. V sekci - příslušenství k osvětlení najdete všechny nástroje vztahující se k této oblasti vybavení.

Světelné příslušenství - vše na dosah ruky

Osvětlovací díly a příslušenství jsou nezbytným příslušenstvím, které umožňuje správné připojení osvětlení. V naší prodejně doporučujeme široký sortiment příslušenství související s jeho instancí a montáží. Mimo jiné najdete nejmodernější systémy maskovacích kabelů, transformátorů, základů pro instalaci zahradního osvětlení, konektorů, zásuvek, detektorů pohybu a stínítků. Pestrá a pečlivě vybraná řada vám umožní snadno provést nákup. A to vše za atraktivní ceny se zárukou mnohaletého používání. Proto jistě splní všechna očekávání.

Pouze s námi nekompromisní osvětlení

Nákup pouze lampy nebo nástěnné lampy nemusí být dostačující. Stojí za to také zapamatovat si osvětlení . Žárovky, stínítka (v široké škále barev a různých stylů), zásuvky - mohou se zdát triviální, a přesto bez nich to není. Z naší strany můžeme zajistit, že všechny výrobky se vyznačují nejen vysokou kvalitou, ale i estetickým výkonem. Kvůli spokojenosti zákazníků neustále rozšiřujeme naši nabídku tak, abychom mohli jednoduše objednávat objednané výrobky. Věříme, že každý z nás najde perfektní příslušenství pro lampy, díky kterým bude jejich montáž snadná a příjemná. Kromě toho přinášejí do interiéru příjemnou atmosféru a zajišťují tak funkčnost na nejvyšší úrovni.

Světelné příslušenství je jednou z mnoha kategorií, které jsme připravili. Zaručujeme spokojenost s nákupem, proto doporučujeme, abyste si přečetli všechny návrhy.

Příslušenství