Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 48 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Příslušenství

Příslušenství

Správně zvolené osvětlení je základem pro bezpečné a pohodlné fungování. Usnadňuje každodenní činnosti, vizuálně potěšující místa, kde je instalována. V sekci - příslušenství k osvětlení najdete všechny nástroje vztahující se k této oblasti vybavení.

Světelné příslušenství - vše na dosah ruky

Osvětlovací díly a příslušenství jsou nezbytným příslušenstvím, které umožňuje správné připojení osvětlení. V naší prodejně doporučujeme široký sortiment příslušenství související s jeho instancí a montáží. Mimo jiné najdete nejmodernější systémy maskovacích kabelů, transformátorů, základů pro instalaci zahradního osvětlení, konektorů, zásuvek, detektorů pohybu a stínítků. Pestrá a pečlivě vybraná řada vám umožní snadno provést nákup. A to vše za atraktivní ceny se zárukou mnohaletého používání. Proto jistě splní všechna očekávání.

Pouze s námi nekompromisní osvětlení

Nákup pouze lampy nebo nástěnné lampy nemusí být dostačující. Stojí za to také zapamatovat si osvětlení . Žárovky, stínítka (v široké škále barev a různých stylů), zásuvky - mohou se zdát triviální, a přesto bez nich to není. Z naší strany můžeme zajistit, že všechny výrobky se vyznačují nejen vysokou kvalitou, ale i estetickým výkonem. Kvůli spokojenosti zákazníků neustále rozšiřujeme naši nabídku tak, abychom mohli jednoduše objednávat objednané výrobky. Věříme, že každý z nás najde perfektní příslušenství pro lampy, díky kterým bude jejich montáž snadná a příjemná. Kromě toho přinášejí do interiéru příjemnou atmosféru a zajišťují tak funkčnost na nejvyšší úrovni.

Světelné příslušenství je jednou z mnoha kategorií, které jsme připravili. Zaručujeme spokojenost s nákupem, proto doporučujeme, abyste si přečetli všechny návrhy.

Příslušenství - Recenze o produktech


Osvětlovací stožár - (200cm) pro lucerny a kulky LUNA
26. duben 2021
Dobrý den, nenabízíme prvky, které vám umožňují propojit dva takové póly. sloup je již 2 m dlouhý, takže bych se při připojení obával o jeho stabilitu. vnitřní průměr tyče měřený pravítkem při 9 ° c je 55 mm +/- 1 mm.

Osvětlovací stožár - (200cm) pro lucerny a kulky LUNA
07. březen 2021
Dobrý den, existují nějaké konektory pro připojení těchto pólů, například 2 navzájem? chci rozšířit svou současnou lampu ... můžete mi říct, jaký průměr je uvnitř tohoto pólu? s pozdravem karol

Základ pro zahradní lampu MAXI
13. říjen 2020
Příliš drahé

Základ pro zahradní lampu MAXI
11. prosinec 2019
Vynikající výkon produktu. doporučit

Absur 1S - 15 x 8/11 cm
04. duben 2018
Doporučuji produkt - doporučuji nakupovat v tomto obchodě - joanna

Příslušenství