Doprava zdarma od 3 000 Kč
Přes 67 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Zahradní osvětlení - uspořádání a poradenství

Jaké lampy pro zahradu vybrat? Jsou jejich provozování drahé? Jak nakupovat? S podrobnostmi vám řekneme o zahradních osvětlovacích zařízeních. Navrhneme, jak je můžete využít k potěšení vaší nádhery!

Možnosti osvětlení

Existuje více a více příležitostí k osvětlení zahrad a nemovitostí na trhu. Můžete si vybrat mezi klasickými, jednoduchými zařízeními nebo originálním vybavením, které bude sloužit jako dekorace. Tam jsou lampy poháněné různými způsoby: sluneční - zářící kvůli sluneční energii - a elektrické, který musí být kabeláž a připojený ke zdroji napájení pro provoz.

Garden

Světlá barva

Stojí za to věnovat pozornost barvě světla vyzařovaného žárovkami používanými v osvětlovacích zařízeních. Můžete si vybrat mezi: teplo, chlad nebo RGB LED. Nejzajímavější jsou LED žárovky , ve kterých můžeme nastavit jakoukoliv barvu světla. Díky tomu přizpůsobíme osvětlení speciálním příležitostem, jako je zapojení do zahrady, grilování nebo zahrádkaření. Použití LED žárovek vám umožní hrát s barvami - všechny lampy mohou rovnoměrně svítit nebo měnit barvy duhy! Žárovka RGB

Zahradní kuličky

Díky použití původních zahradních koulí bude vaše zahrada vypadat jako pohádka! Tam jsou elektrické koule na trhu , které potřebují sílu pro provoz, a solární koule , které svítí v důsledku sluneční energie. Svítidla lze namontovat na zem do předem připraveného, stabilního základu. Další možností je koule umístěná na plošině, např. Na 50 cm vysoké trubce. Kromě toho si můžete vybrat perfektní lampy z několika velikostí: 20, 25, 30, 40 a 50 cm v průměru.

Plovoucí světla

Solární lampy , na rozdíl od elektricky napájených lamp, mohou být také použity na povrchu vody. Není zde žádné nebezpečí zaplavení napájecích kabelů a zkratů. Solární lampu lze umístit např. Do zahradního jezírka, nebo použít jako atraktivní bazénové osvětlení.

Solární lampa

Lucerna v zahradě

Zajímavým návrhem může být zahradní lucerna . Poháněno elektřinou, s několika kapradinami světla, vynikne pro vaši zahradu a další osvětlovací zařízení. Výška svítilny je nastavitelná, máte také nastavení osvětlení v jiném stylu, jako je židle. Zařízení může být nastaveno např. Uprostřed interiéru jako centrální dekorace nebo u plotu. Maják bude vypadat zajímavě v duetu s dřevěnou, romantickou lavičkou.

LED svítilna Paříž

Na altán .. \ t

Pokud máte altán nebo terasu - použijte girlandy pro osvětlení! Budou nejen zesvětlit zahradu, ale budou také fungovat jako originální dekorativní prvek. Girlandy mají ohebný kabel, háčky na obou koncích a silikonovou ochranu. Díky tomu nebude jejich pozastavení problematické. Girlandy mohou také být používány uvnitř nebo použitý během událostí v zahradě. Pracují také jako prvek výzdoby během svatby. Girlanda

Možná budete mít zájem o produkty z těchto kategorií?

Lehké zahradní girlandy, Venkovní nástěnné lampy LED, Powered Garden Balls, Solární zahradní koule, Zahradní dekorační koule, Venkovní solární světla, Venkovní Stojací Světla, Venkovní přívěsek světla, Venkovní pól světla, Pozemní zapuštěná světla, Venkovní Walkover světla, Venkovní stěna zapuštěná světla, Bazénové osvětlení, Vnější strop, Halogenové projektory, Led projektory, Nerezová ocel Post světla, LED Post Světla, Venkovní LED světla,

Sdílej tuto stránku