Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Moduly postele

Moduly postele

Modulární nábytek je stále oblíbenějším prvkem vybavení domů a bytů. Díky nim může váš interiér získat jedinečný charakter. Něco, co lze přizpůsobit pouze našemu prostoru, to určitě nechá vyniknout. Pojďme se na to tedy podívat blíže.

Co jsou moduly sof?

Moduly pro pohovky nejsou nic jiného než prvky, ze kterých můžeme sestavit naši vysněnou pohovku. Tvoří modulární systém, který se nejčastěji skládá z: křesla, křesla se stranou (pravou nebo levou), rohem a poufou. K nim je již namontován speciální montážní systém, který nám umožňuje sestavit vybrané moduly sami.

Proč jsou modulární pohovky lepším řešením než ty běžné?

Nejprve nám dávají příležitost stavět pohovky v mnohem větších rozměrech, než jaké nabízejí ostatní v obchodech s nábytkem. Připojením následných modulů vytvoříme přesně takové délky, jaké potřebujeme, nikoli to, co navrhuje výrobce. Můžeme je dokonale přizpůsobit interiéru, který máme k dispozici. Záleží na nás, které moduly a kolik jich vybereme a jak je propojíme. A právě tato modulární pohovka může udělat náš interiér jedinečným.

Jaké konfigurace můžeme dát dohromady s modulárními pohovkami?

Ve skutečnosti je při jejich navrhování omezuje pouze naše představivost, ale nejčastěji používaným rozvržením je písmeno U nebo písmeno L. To, co je odlišuje od běžných pohovek, je, že nemusí mít stejnou délku na každé straně. Na jeden můžeme připojit 5 modulů a na druhý pouze 3. Zajímavým odbočením může být také umístění jednoho modulu samostatně, v podobě křesla, které vytvoří soudržnou sestavu obývacího pokoje.

Pro jaké interiéry můžeme použít modulární pohovky?

Při výběru tohoto typu pohovky se řídíme stejnými kritérii jako v případě standardní pohovky. I zde si tedy můžeme vybrat barvu, která nám vyhovuje: barvu, strukturu, typ opěrky hlavy, opěrku nohou nebo nohy. Právě tyto detaily dodají naší modulární pohovce ten správný vzhled, který nám umožní přidat ji do jakékoli místnosti v jakémkoli stylu.

Moduly postele