Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 48 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Nástěnné výjevy

Nástěnné výjevy

Nástěnné malby na lunares.cz - Změňte tvář vašeho bytu nebo domu

Kategorie nástěnných maleb pokrývá široké spektrum nálepek na zeď. Liší se rozměry, vzory a tloušťkou. Nástěnné malby, běžně známé jako „nástěnné malby“, jsou perfektní volbou, pokud chcete svůj pokoj osvěžit. Díky nástěnné malbě můžete získat velmi rozmanité a zajímavé efekty, aniž byste museli malovat stěny. Nástěnná malba lze změnit kdykoli v průběhu roku. Už nemusíte čekat na zlepšení počasí, na „rychlejší zasychání stěn“ - na tapetu vašeho pokoje potřebujete nějaký čas a dobré lepidlo. Velký výběr zahrnoval: 3D nástěnné výjevy, nástěnné nástěnné malby, nástěnné malby pro děti, nástěnné malby a nástěnné výjevy s vlastnostmi specifickými pro každé město. Zveme vás k procházení fototapet s městy .

Foto tapety na míru - čistá práce a efekt WOW

Chcete si objednat tapetu s fotografií ve specifické velikosti? Žádný problém. Vše, co musíte udělat, je přesně určit, o jakou dimenzi máte zájem při objednávce. Postaráme se o zbytek. Simple? Měření je první a nejdůležitější etapa. Proto vám doporučujeme přečíst si našeho průvodce: Jak změřit zeď pro nástěnnou malbu? Zajímá vás, jak měřit tapety na fotografie? Zde je několik užitečných triků:

  1. Vždy měří nejvyšší bod. U rovných stěn je to triviální tip, ale předpokládejme, že chcete obepnout půdu nebo chodbu. Proto vám doporučujeme zaměřit se na nejvyšší a nejširší bod. Nyní ke každému výsledku přidejte 5 cm.
  2. A co rohy? Zamýšlejte také přidat 5 cm.

3D nástěnné malby a nástěnné malby

Všechny produkty v kategorii 3D nástěnné malby jsou úžasné efekty na zdi, které ve vašem bytě či domě vytvářejí optickou iluzi. 3D nástěnné malby jsou vytvořeny speciálně pro lidi, kteří ve svém pokoji hledají neobvyklá řešení. Kolekce prezentovaných 3D nástěnných maleb je úžasnou kombinací vzorů a barev, které dodávají vašemu interiéru rozmanitost a novou dimenzi. Instalace takových nástěnných maleb je velmi jednoduchá, stačí jen dobře změřit povrch, na který chcete tapety.

Doporučujeme našeho průvodce: Jak změřit zeď pro nástěnnou malbu?

Pokud hledáte způsob, jak vytvořit moderní design interiéru, pak vás tyto nástěnné malby 3D určitě osloví.

Další informace najdete v kategorii 3D tapety na plochu .

Nástěnné výjevy na míru na lunares.cz

Krásné vzory, barvy a originální motivy. To jsou výhody vlastních nástěnných maleb v obchodě lunares.cz Náš obchod má nejžádanější motivy za posledních 10 let.

Nástěnné malby na míru v našem obchodě jsou klasická, moderní a podkrovní motivy. Mnoho z nich má zvířecí, krajinnou, květinovou a zajímavé abstraktní vzory. Velmi oblíbené jsou také fototapety s tak důležitými koncepty. Jako například kameny, stromy, nástěnné malby. Mnoho dostupných kopií představuje zajímavé a známé budovy. Nástěnné výjevy na míru na lunares.cz jsou nejlepší materiály za nejlepší tržní ceny.

Nástěnné malby pro různé interiéry

Použití nástěnných maleb v interiérech není omezeno. Všechny prezentované modely budou plnit své funkce v různých místnostech. Univerzálnost tohoto typu řešení nezná hranice. Tapetu můžete implementovat do obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice pro mládež.

Naše nástěnné malby budou vyhovovat všem zákazníkům B2B. Můžete je použít k uspořádání interiérů kanceláří, kanceláří, komerčních prostor nebo restaurací. Díky našim fototapetám budou tyto místnosti kompletně transformovány! Vyzkoušejte 3D tapety - přidejte hloubku a iluzi do svých interiérů. Pokud chcete vizuálně zvětšit povrch bytu - 3d tapeta je hitem. Malé, úzké nebo nepravidelně tvarované místnosti budou mít prospěch z optického zvětšení, rozšíření a uniformity tvarů. Návrhy v našem obchodě jsou jistotou těch nejmódnějších vzorků za poslední období.

Nástěnné malby pro děti

Hledáte zajímavý a originální způsob, jak vyzdobit pokoj pro vaše dítě? Nástěnné malby pro děti zajišťují, aby se z místnosti stal útulný a chladný prostor. Schopnost rychle změnit vzorec navíc poskytuje prakticky neomezené možnosti.

Chcete vědět, jak odstranit staré tapety? Přečtěte si náš příspěvek v příručce: Jak odstranit starou tapetu.

Vytvořte pro své dítě prostor, který vzbudí zvědavost o světě. Použijte nástěnnou malbu, která ukazuje krásu světa. Možná jste rodičem muže, který miluje malého prince? Vzor, na kterém sedí Malý princ společně s Foxem, je perfektní volbou!

Pokud je váš syn nebo dcera fotbalovým fanouškem, investujte do fototapety. Dopřejte svému dítěti zábavu. Nechte ji užívat návrat do svého pokoje. A žádný trest, ve kterém posíláte své dítě do svého pokoje, už nebude nepříjemný. Další tapety pro děti > podívejte se na internetový obchod lunares.cz

Nástěnné výjevy