Přes 35 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Zahradní koule

Zahradní koule

Krásné a moderní osvětlení pro vaši zahradu

Toto krásné a moderní osvětlení zahrady a bytu krásně osvětlí cesty kolem vašeho domova a potěší vás i vaše hosty. Osvětlení je kromě estetických vlastností velmi funkční. Světlo není zaměřeno a díky rozptylu získáváme více světla a vytváříme jedinečné klima.

Zahradní kulové lampy a povětrnostní podmínky

Vyrobeno ze silných materiálů, které jsou odolné vůči nepříznivým podmínkám. Minimální ochrana IP44 umožňuje bezpečné venkovní použití bez rizika deště nebo jiných bouří. Některé z našich zahradních kuliček mají krytí IP67 - tyto kuličky jsou prakticky vodotěsné, což jim umožňuje být hozeny do bazénu nebo rybníka a užívat si krásného plovoucího osvětlení.

Široký výběr zahradních míčků

Naše zahradní koule lze rozdělit do dvou typů: zahradní zahrada a solární zahradní koule. Výkonové lampy poskytují silné světlo bez ohledu na atmosférické podmínky umístění lampy. Jejich zdánlivě obtížná instalace se vyplácí ve formě spolehlivého provozu bez ohledu na denní dobu. Sluneční zahradní koule se nabíjí z denního světla a automaticky se zapnou, když je tma pomocí integrovaného senzoru soumraku. Solární osvětlení díky tomu, že nevyžadují externí napájení, šetří elektřinu a dává nám velkou flexibilitu a flexibilitu v umístění. A když se původní místo, kde se nudíme, můžeme vzít tuto lampu do ruky a přesunout na jiné místo. Zahradní kuličky IP67 mohou být hozeny do bazénu nebo rybníka - budou plavat na vodě, krásně nabíjet den i noc.

Na všechny zahradní kuličky se vztahuje 3letá záruka od výrobce.

Zahradní koule - Recenze o produktech


Dekorativní koule pro zahradu. Výběr barev 30 cm
07. březen 2020
Koule odhalení. krásná :)

Sada tří vnějších lamp, zahradní koule Luna ball 30 cm, 40 cm, 50 cm, světelné zahradní koule, klasické, bílé
12. prosinec 2019
Rychlý, efektivní, žádný problém - doporučuji tento internetový obchod - krystian

Zahradní lampa Luna ball 30 cm, dekorativní koule, svítící zahradní koule, bílá, lesklá
11. prosinec 2019
Dobrý obchod, užitečné služby. doporučuji tento obchod. zygmuntt16

Moderní svítící zahradní kulička Luna ball 20 cm, bílá
08. prosinec 2019
Pěkný obchod se službami. doporučuji tento internetový obchod. marysiakozłowska

Zářící zahradní koule, kulička Luna 40 cm, osvětlení cesty, bílá, lesklá
19. listopad 2019
- doporučuji tento obchod - aleksandra

Osvětlení centrum znalostí - blog

Sluneční koule - přežijí zimu? Dlouhodobý test Sada solárních míčků

Solární lampy, poháněné sluneční energií, jsou ideálním řešením pro každého, kdo se chce starat o životní prostředí. Jsou ekologické, efektivní a můžete říci, že svítí zdarma. Mnozí lidé se však obávají, že pokud bude slunce omezené, například při oblačném počasí nebo v zimě, budou lampy velmi slabé nebo vůbec ne. Odolá sluneční koule zimě? Bude svítit navzdory nedostatku slunce?

Před naší prodejnou jsme umístili solární míč a sledovali, jak funguje, zejména v zimě. Zde je naše zpráva o používání solární lampy!

Tipy a nápady pro venkovní osvětlení Bega

Venkovní osvětlení je dnes nutností více než luxus. Venkovní osvětlení je k dispozici ve všech tvarech a velikostech, takže má mnoho různých aplikací. Bez ohledu na to, zda chcete doplnit výzdobu svého domova nebo se pokusit zvýšit úroveň osvětlení v celém domě, venkovní osvětlení vám může pomoci.

Zahradní koule