Přes 24 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Zahradní koule

Krásné a moderní osvětlení pro vaši zahradu

Toto krásné a moderní osvětlení zahrady a bytu krásně osvětlí cesty kolem vašeho domova a potěší vás i vaše hosty. Osvětlení je kromě estetických vlastností velmi funkční. Světlo není zaměřeno a díky rozptylu získáváme více světla a vytváříme jedinečné klima.

Zahradní kulové lampy a povětrnostní podmínky

Vyrobeno ze silných materiálů, které jsou odolné vůči nepříznivým podmínkám. Minimální ochrana IP44 umožňuje bezpečné venkovní použití bez rizika deště nebo jiných bouří. Některé z našich zahradních kuliček mají krytí IP67 - tyto kuličky jsou prakticky vodotěsné, což jim umožňuje být hozeny do bazénu nebo rybníka a užívat si krásného plovoucího osvětlení.

Široký výběr zahradních míčků

Naše zahradní koule lze rozdělit do dvou typů: zahradní zahrada a solární zahradní koule. Výkonové lampy poskytují silné světlo bez ohledu na atmosférické podmínky umístění lampy. Jejich zdánlivě obtížná instalace se vyplácí ve formě spolehlivého provozu bez ohledu na denní dobu. Sluneční zahradní koule se nabíjí z denního světla a automaticky se zapnou, když je tma pomocí integrovaného senzoru soumraku. Solární osvětlení díky tomu, že nevyžadují externí napájení, šetří elektřinu a dává nám velkou flexibilitu a flexibilitu v umístění. A když se původní místo, kde se nudíme, můžeme vzít tuto lampu do ruky a přesunout na jiné místo. Zahradní kuličky IP67 mohou být hozeny do bazénu nebo rybníka - budou plavat na vodě, krásně nabíjet den i noc.

Na všechny zahradní kuličky se vztahuje 3letá záruka od výrobce.

Zahradní koule