Přes 15 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Vnitřní nástěnné světlo

Nástěnné osvětlení, běžně označované jako nástěnné lampy, může určitým způsobem zdůraznit individuální charakter místnosti. Nástěnné lampy se vyznačují jedinečným a sofistikovaným množstvím hrudek, které činí odrůdu v emitujícím světle. Správně sladěné nástěnné osvětlení doplní interiérový design. Nástěnné lampy jsou druhem osvětlení, které poskytne dekorativní funkci v každé místnosti a dodá místnosti příjemnou a přátelskou atmosféru.

Nástěnná světla - klasická forma

Nástěnné osvětlení je klasické a vždy v elegantní podobě. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Nejběžnější je použití spathic kovu a odstíny lampy jsou drženy v jasných, tónovaných barvách. Nástěnné osvětlení může být také z mědi, a pak nejčastěji přichází s matnými skleněnými čočkami. Nástěnné lampy jsou ideální pro retro interiér i klasické pokoje. Tradiční odstíny a teplé barvy světla dokonale zahřejí každý interiér.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové potrubí

Zveme vás, abyste si přečetli o interiérech v průmyslovém stylu, nebo okamžitě viděli kategorii svítidel ve velkém průmyslovém provedení.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou netradiční. Díky tomu převzali mnoho mistrů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a cool pocit. A přesto se vám mohou líbit.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a budete se cítit dobře, když budete obklopeni objekty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, design interiéru v průmyslovém stylu je pro vás nejvhodnější volbou!

Nástěnná světla