Přes 25 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Nástěnná světla - Recenze o produktech

Christobal 207700100 l

CHRISTOBAL 207700100

04. duben 2019

Nemyslel jsem si, že vyhledávání tak rozjasní byt. doporučil bych. liliana

~ liliana


Lampa wewnetrzna kinkiet zuma line tori sl 3 20016 bk black l

LAMPA WEWNĘTRZNA (KINKIET) ZUMA LINE TORI SL 3 20016-BK (black)

09. únor 2019

Dobrý servis a vynikající kontakt s prodejcem, levnější než ostatní

~ rafal


Chromowany kinkiet reflektorek inga e27 60w l

Chromowany Kinkiet Reflektorek Inga E27 60W

19. listopad 2018

Vynikající nákup za slušnou cenu

~ Ada19


Bari 2 spot l

Bari 2 spot

27. říjen 2018

Reflektory velmi pěkné, ale tento obrázek s jejich vizualizací na terase není moc. ;)

~ AlaXD


Kinkiet svenda bialy dab chrom bialy e27 60w l

Kinkiet Svenda biały dąb/chrom/biały E27 60W

22. říjen 2018

Skvělá lampa, která bude vždy módní. izabela81

~ izabela81


Vnitřní nástěnné světlo

Nástěnné osvětlení, běžně označované jako nástěnné lampy, může určitým způsobem zdůraznit individuální charakter místnosti. Nástěnné lampy se vyznačují jedinečným a sofistikovaným množstvím hrudek, které činí odrůdu v emitujícím světle. Správně sladěné nástěnné osvětlení doplní interiérový design. Nástěnné lampy jsou druhem osvětlení, které poskytne dekorativní funkci v každé místnosti a dodá místnosti příjemnou a přátelskou atmosféru.

Nástěnná světla - klasická forma

Nástěnné osvětlení je klasické a vždy v elegantní podobě. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Nejběžnější je použití spathic kovu a odstíny lampy jsou drženy v jasných, tónovaných barvách. Nástěnné osvětlení může být také z mědi, a pak nejčastěji přichází s matnými skleněnými čočkami. Nástěnné lampy jsou ideální pro retro interiér i klasické pokoje. Tradiční odstíny a teplé barvy světla dokonale zahřejí každý interiér.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové trubkové světlo

Zveme vás, abyste si přečetli informace o interiérech v průmyslovém stylu nebo okamžitě viděli kategorii lamp ve stylu průmyslového.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou nekonvenční. Díky tomu převzali mnoho mistrů designu návrhů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a chladný pocit. A přesto je můžete mít rádi.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a cítíte se dobře, když jste obklopeni předměty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, navrhování interiéru v průmyslovém stylu je tou nejvhodnější volbou právě pro vás!

Nástěnná světla