Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 48 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Vnitřní nástěnná světla

Vnitřní nástěnná světla

Vnitřní nástěnné světlo

Nástěnné osvětlení, běžně označované jako nástěnné lampy, může určitým způsobem zdůraznit individuální charakter místnosti. Nástěnné lampy se vyznačují jedinečným a sofistikovaným množstvím hrudek, které činí odrůdu v emitujícím světle. Správně sladěné nástěnné osvětlení doplní interiérový design. Nástěnné lampy jsou druhem osvětlení, které poskytne dekorativní funkci v každé místnosti a dodá místnosti příjemnou a přátelskou atmosféru.

Nástěnná světla - klasická forma

Nástěnné osvětlení je klasické a vždy v elegantní podobě. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Nejběžnější je použití spathic kovu a odstíny lampy jsou drženy v jasných, tónovaných barvách. Nástěnné osvětlení může být také z mědi, a pak nejčastěji přichází s matnými skleněnými čočkami. Nástěnné lampy jsou ideální pro retro interiér i klasické pokoje. Tradiční odstíny a teplé barvy světla dokonale zahřejí každý interiér.

Nástěnná světla - Recenze o produktech


Nástěnná lampa Fabbian Bisso D21 D03 15
04. duben 2018
Při výběru tohoto modelu lampy jsem přemýšlel, jestli by vyhovoval mému obývacím pokoji, slíbil jsi, že s návratem nebude žádný problém. lampa však zůstala u nás. doporučuji obchod. olaf.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové trubkové světlo

Zveme vás, abyste si přečetli informace o interiérech v průmyslovém stylu nebo okamžitě viděli kategorii lamp ve stylu průmyslového.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou nekonvenční. Díky tomu převzali mnoho mistrů designu návrhů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a chladný pocit. A přesto je můžete mít rádi.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a cítíte se dobře, když jste obklopeni předměty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, navrhování interiéru v průmyslovém stylu je tou nejvhodnější volbou právě pro vás!

Vnitřní nástěnná světla