Přes 25 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Noční lampy - Recenze o produktech

Lampka nocna cross gray nr 2512 l

Lampka Nocna CROSS GRAY nr 2512

04. duben 2018

Krásná noční lampa, vhodná pro jakýkoli domov

~ zofia bak


Lampka nocna cross gray nr 2512 l

Lampka Nocna CROSS GRAY nr 2512

04. duben 2018

Doporučené svítidlo, které vždy zůstane v módě. výhodněji než v jiných obchodech

~ przemekb29


Lampka nocna mapa walec nr 2399 l

Lampka Nocna MAPA Walec nr 2399

04. duben 2018

Po úspěšném nákupu využiji služby internetového obchodu více než jednou, paulan

~ PaulaN


Lampka nocna patryk nr 1723 l

Lampka Nocna PATRYK nr 1723

04. duben 2018

Vkusná noční lampa se vejde do každého interiéru. budu využívat služby internetového obchodu více než jednou

~ JerzyM22


Lampka nocna juka nr 308 l

Lampka Nocna JUKA nr 308

04. duben 2018

Nákup, jak je popsáno. doporučuji tento obchod

~ Arkadiusz Dec


Jak si vybrat osvětlení pro ložnici? Stylové noční lampičky

Ložnice je místnost, která je obvykle spojena s pohodlím, relaxací a odpočinkem po dlouhém a tvrdém dni v práci. Večer strávený v teplé posteli s vaším oblíbeným čtením v dlani je dokonalým způsobem, jak dokončit den a relaxovat před spaním. Uspořádání ložnice může být docela výzvou, protože ne vždy víme, jak udělat interiér útulným a atmosférickým. Osvětlení hraje důležitou roli při vytváření příjemné nálady, proto je volba správného nočního světla klíčem k úspěchu.

Noční světla - co hledat?

Nejvýhodnějším typem osvětlení v ložnicích jsou noční lampičky umístěné na skříních vedle postele. Je však třeba mít na paměti, že lampa se neshoduje s lampou, takže při výběru osvětlení pro náš interiér bychom měli věnovat pozornost několika důležitým aspektům. Za prvé, stín, který by měl být přizpůsoben naší potřebě světla. Pokud rádi trávíme večery čtením knih nebo novin, je dobré dát si model s nastavitelnou intenzitou světla. Dobrá volba bude také noční lampička, která dává silné a přímé světlo - tímto způsobem budou písmena v knize jasně viditelná, a tak budeme chránit oči před poškozením. Případ je trochu jiný v případě milovníků náladového osvětlení. Příjemnou a útulnou atmosféru vytvoří lampa s téměř uzavřeným stínítkem. Dalším aspektem, který bychom měli vzít v úvahu, je tón a intenzita světla. Pro lidi, kteří se potýkají s problémy s usínáním, nejlepším řešením budou noční světla, která dodávají světlu teplou a jemnou barvu.

Stylové noční lampičky do ložnice

Osvětlení v ložnici má kromě své funkčnosti také estetický a stylový vzhled. Naše volba by měla záviset na stylu, ve kterém byl náš interiér navržen. Pokud je dekor místnosti, kde trávíme večery a noci ženský a romantický, pak ideálním řešením budou lampy s jemnou nohou a světlý odstín, například v bílé nebo béžové barvě. Dobrý nápad je také odstíny s květinovým motivem, který dodá interiéru jemnost. Pokud je naše ložnice moderní, naší volbou by měly být minimalistické noční lampičky s neobvyklými tvary. Tento doplněk do pokoje bude interiér vypadat jako katalog!

Levné noční lampičky - cena a kvalita?

Mnoho lidí si vybírá perfektní noční lampičku pro svou ložnici, přičemž věnuje pozornost její ceně. Je zřejmé, že chceme ušetřit co nejvíce, ale zároveň máme záruku, že zakoupený produkt se po několika týdnech používání nerozpadne. Proto je nutné věnovat pozornost materiálu, ze kterého je model vyroben, takže si po čase neuvědomujeme, že nesplňuje naše očekávání. Proto stojí za to investovat do kvalitnějších nočních lamp, které budou navzdory všemu dostupné. Postarejte se o klima své ložnice a vyberte si model noční lampy, který dokonale zapadá do vašeho interiéru. S dobře zvoleným osvětlením bude každý večer skutečným potěšením po náročném dni.

Noční lampy