Přes 35 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Lustry pro děti

Děti jsou květy našich životů. Aby tyto květy rostly pohodlně, potřebují odpovídající osvětlení. Odborníci se shodují na tom, že řádné osvětlení dětského pokoje hraje obrovskou roli v procesu vývoje dítěte. Trh s elektrickým zbožím je obrovský, zejména lustry pro dětské pokoje jsou široce zastoupeny.

Lustry pro dětský pokoj

Osvětlovací zařízení nejen doplňují celkový vzhled místnosti, ale také určují určitou náladu v místnosti. V případě lustrů pro děti a osvětlení místnosti je mnoho požadavků jako celek. To je dáno především potřebou zajistit bezpečné prostředí pro zdraví dítěte. Zodpovědní rodiče, kteří si vybírají lustr pro dětský pokoj, musí věnovat pozornost nejen lustru pro děti, ale také materiálu, z něhož je vyroben, jeho ergonomii, bezpečnosti stavby, jakož i přítomnosti či nepřítomnosti certifikátu, kvality výrobků.

Jaké parametry musí splňovat lustry pro děti?

  • Kvalita materiálu. V první řadě věnujte pozornost praktičnosti materiálu, ze kterého je lustr pro děti vyroben. Odborníci nedoporučují kupovat lustr z tenkého skla s mnoha malými prvky v dětském pokoji . V tomto ohledu by lustr měl být vyroben z bezpečných materiálů. Například plast, kov nebo tkanina. Dnes se objevují různé ekologické materiály. Pokud jde o plasty, neměly by při zahřívání stropu emitovat pachy. Příkladem může být dětský lustr s jedním světelným zdrojem z tlustého skla a kovu, s veselým žlutým sluncem na bílém pozadí. Takové osvětlení je ideálním doplňkem dětského pokoje.
  • Režimy osvětlení. Lustr pro dětský pokoj musí být schopen nastavit světelný výkon nebo přepínat světelné režimy. Dítě by mělo mít bezpečné osvětlení nejen během hry, ale i při čtení. Dětský lustr z nejkvalitnějších materiálů, tj. Plast a kov se třemi světelnými zdroji, dokonale osvětluje interiér místnosti. Veselé dětské motivy namalované na modrém pozadí dobře ladí s designem interiéru.
  • Spotřeba energie. Vhodné jsou lustrové modely s úspornější spotřebou energie. Krásný vícebarevný lustr pro děti v podobě balónků různých velikostí je vhodným doplňkem do místnosti batolat. Design lustru je vhodný jak pro chlapce, tak pro dívku a jeho nízký výkon: 20 W jej činí energeticky úsporným.
  • Měkké světlo. Je nežádoucí používat lustr pro dětský pokoj s ostrými, kontrastními světelnými zdroji. Je lepší upřednostňovat matné žárovky nebo uzavřené odstíny. Dobrým příkladem je typický lustr pro chlapcova místnost, který má podobu stříbrného vrtulníku z kovu a skla, který vyzařuje jemné světlo uzavřené v pouzdře lampy. Pro dívku bude vhodný lustr v podobě žluté včely s černými pruhy a oranžově bílými křídly. Obě kování splňují bezpečnostní normy.
  • Budova. Návrháři doporučují umístění stropních lustrů do dětského pokoje. Mají spolehlivější konstrukci, dítě nedosahuje rukou, což minimalizuje riziko zranění. Pozornost by měla být věnována také kvalitě izolace elektrických vodičů. Svítidla musí být silná, aby se vyloučilo riziko lámání lustrů.
  • Design. Lustr pro děti by měl oslovit dítě. Musíte se rozhodnout na základě vkusu vašeho dítěte. Chlapec rád fotbal bude potěšen lustr s malovanými fotbalisty a míč, modré pozadí a barevné kostýmy bude skvělá dekorace pro dětský pokoj. Dívka však bude šťastná, když se v jejím pokoji objeví lustr s postavami zvířat, jako je zebra, žirafa, delfín.
  • Samozřejmě, lustr v dětském pokoji není jen zdrojem světla. Je to vnitřní prvek, který by měl být harmonicky kombinován s celkovým pojetím a uspořádáním místnosti. Při nákupu lustr pro děti, nemůžete být vedeni nízkou cenou princip. Je lepší koupit výrobek od renomovaného výrobce, který má jistotu, že si pořídíte lustr s nezbytnou zárukou a certifikátem.

Dětské lustry pro dívky

Malé princezny často upřednostňují jemné tóny: pastelové, růžové, světle modré, světle zelené. Mohou být svítidla s jasnými, bohatými barvami. Pokud jde o vzhled a styl lustru pro děti, věnujte pozornost tomu, co má vaše dítě rád. Pro dívku můžete zápas lustr představovat oblíbené kreslené postavičky, úchyty v podobě motýlů, včel a květin. Lustry, stropní lampy, které připomínají barevné balónky, budou pravděpodobně potěšeny díky svým neobvyklým tvarům a barvám.

Dětské lustry pro chlapce

Lustry pro chlapce mohou být také prezentovány ve formě oblíbených dětských postav z pohádek. Mohou to být kreslené postavičky, zábavná zvířata, různá auta, motocykly a vrtulníky. Hlavní rozdíl mezi lustry chlapců je více syté barvy, stejně jako design a materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Také chlapci mohou mít rádi lustry vyrobené ve formě dřevěných rámů s plastovými prvky. Pro chlapce, kteří se zajímají o techniku nebo prostor, způsobí kovové lustry ve formě letadel nebo létajícího talíře uspokojení.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Jak osvětlit dětský pokoj Children lamps

Zatímco osvětlení domu a jednotlivých místností nezpůsobuje mnoho problémů, příslovečné „schody“ mohou začít při výběru správného světla pro dětský pokoj, kde hraje zvláštní roli. V naší kategorii Lampy pro děti se zaměřujeme na všechny nejzajímavější modely svítidel určených speciálně pro naše děti.

Lustry pro děti