Informace o koronaviry
Během pandemie Covid-19 je náš e-shop funkční a dodáváme zboží do Evropské unie.
Abychom zastavili šíření Coronaviru, sloužíme našim zákazníkům pouze na dálku. Náš fyzický obchod v Polsku je pro zákazníky uzavřený. Více informací: Coronavirus FAW
Přes 26 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Loftová světla

Loft je styl, který ukazuje stylizaci jako průmyslový interiér. Je to jediný a jedinečný styl, který překvapivě kombinuje jedinečný elegantní design, jasnost a výrazný vzhled, funkčnost a praktičnost. Loft je styl odvážných nápadů, dnes je to skutečné a módní rozhodnutí uspořádat dům nebo byt.

Charakteristické rysy půdního stylu

V případě zařízení ve stylu podkroví je to vlastní:

  • Sortiment barevných odstínů - bílé a černé, šedé, cihlové a hnědé kovové odstíny, díky nimž jsou výrobky kompaktní a silné
  • Neexistují žádná omezení ve stylu designu, který otevírá velké možnosti v realizaci nejodvážnější fantazie
  • Loftové lampy poskytují domu dostatek světla, bez ohledu na povrch místnosti.

Loft osvětlení v interiéru

Loftové lampy vypadají originálně a moderně. Určitě zaujmou pozornost hostů a budou mimořádným uměleckým objektem. Svítidla se často podobají svítidlům továren, průmyslových prostor, pouličních lamp. Zajímavé, stylové a brutální rysy takových lamp perfektně ladí s místnostmi s jiným stylem, jako je fúze, hi-tech nebo techno.

Stojací lampy a loftové lustry jsou symbolem vyhýbání se všem běžným interiérovým designům. Takové osvětlení se volí tehdy, když všechny podmínky pro vytvoření skutečného půdního prostoru odpovídají designu. Vysoké stropy, velká okna, cihlové zdi, betonové sloupy jsou navrženy tak, aby je ozdobily krásnými věcmi visícími lampami z kovů. V dokonale navržených dekoracích metropolitních restaurací, barů a kaváren se loftové lampy stávají konečným akordem celého interiéru. Mnoho lidí, i když nemají velké byty, se snaží uspořádat interiér tak, aby bylo možné představit osvětlení ve stylu podkroví.

Loft lampy - jak si vybrat?

Původní průmyslová loftová lampa zachycuje neobvyklé zdroje světla, někdy i složité tvary, abstraktní prvky a masivitu.

  • Průmyslové svítidlo s visícím závěsem s typickým stříbrným stínítkem vyzařuje rozptýlené světlo. Tento typ lampy lze zavěsit nad stůl v úrovni očí a každý stůl bude dokonale osvětlen. Můžete také zavěsit podkrovní lampu nahoru a získat osvětlení hlavní místnosti. Jednoduchá forma bude perfektní v jídelně a v kuchyni, aby odpovídala jinému vybavení interiéru.
  • Zavěšená podkrovní lampa v podobě sklenice poskytuje příjemné a nenápadné osvětlení ideálně reprezentující průmyslový styl. Tento jediný zdroj světla bude skvělým řešením pro kuchyni, jídelnu, malý obývací pokoj nebo dokonce ložnici. Tento typ průmyslového osvětlení je často vybrán pro výzdobu hospod a restaurací udržovaných v půdním stylu.
  • Podlahová lampa umožňuje vizuálně zvětšit malou místnost díky LED žárovce směřující nahoru. Jednoduchost svítidla v chromu a zároveň jedinečná odráží rysy průmyslového a minimalistického stylu. Lampa bude dokonalým osvětlením obývacího pokoje, ložnice a chodby.
  • Loftová lampa v podobě černobílé nástěnné lampy, jejíž stínítko je vyrobeno z drátu, bude velkým akcentem každé místnosti. Jeho charakter ve výjimečně přísném uspořádání se nachází v obývacím pokoji, chodbě zdobené v průmyslovém stylu. Tato lampa je jen příkladem osvětlení, které lze vložit do interiéru podkroví, ve stejném uspořádání si můžete koupit závěsnou lampu a stát na stole.

Moderní loftové osvětlení se vyznačuje vzory staré továrny. Výrobky jsou stylizované pro osvětlovací zařízení z minulého století, bez nadměrného zdobení ve výrobních podmínkách, mohou přesměrovat světelný tok tak, aby osvětlily určitý bod. Lampy obnovují útulnou atmosféru starých dobrých časů a umožňují vám najít klid v době bláznivého tempa.

Loftová světla - Recenze o produktech


Loft Elite Line Gold lampa wisząca
04. duben 2018
Ideální produkt pro lidi, kteří mají rádi něco víc než jen lampu.

Trzypunktowa loftowa Lampa wisząca Glenn biały E27 60W
04. duben 2018
Při doručení došlo k potížím, kurýr zničil zásilku, mám novou lampu zdarma !!!! doporučuji !!!

Loftowa Lampa wisząca Mads chromowana E27 60W
04. duben 2018
Krásná lampa, velmi příjemná atmosféra v obývacím pokoji. victoria.

Wisząca lampa loftowa Mads chrom E27 60W
04. duben 2018
Koupil jsem si lampu před svátky, dnes mi hosté po večeři připomněli tento nákup a všichni se shodli u stolu, že lampa je krásná !!! doporučit

Loftowa miedziana Lampa wisząca Mads E27 60W
04. duben 2018
Lampa byla velmi dobře zabalená, dorazila v plné, levnější než ostatní.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Vánoční stromeček věnec jako venkovní osvětlení Garland-Smrk

Zajímá vás, jak vyzdobit váš domov, zahradu, terasu nebo balkon pro nadcházející vánoční svátky? Perfektní způsob, jak vytvořit světelnou výzdobu, vykouzlit nádhernou, vřelou atmosféru a podtrhnout kouzlo Vánoc, je použití zahradní žárovky girlandy. Jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a jsou velmi účinné.

Jak si vybrat správnou stolní lampu? Lampa loftowa

Lampa umístěná na stole nebo namontovaná v blízkosti pracoviště ovlivňuje efektivitu činností a soustředění. Nevhodné osvětlení způsobí, že se vaše oči rychle unaví, způsobují bolesti hlavy a dokonce i nevolnost. Světlo by nemělo být příliš intenzivní nebo příliš slabé. Měli byste také vzít v úvahu povahu práce a využití pracovní stanice - ať už budeme sedět u stolu pouze při studiu nebo možná několik hodin denně.

Módní pavoučí lampa představující půdní styl Loft Spider Lamp

V pokojích zařízených v půdním stylu by měly být vhodné dekorativní prvky. Stěny v hrubém stavu, odkryté vedení nebo potrubí musí být doplněny vhodnou formou osvětlení. Loftové interiéry budou zvýrazněny módní pavoučí lampou, která bude kromě dekorativní funkce perfektní jako centrální zdroj světla. Přístroj by měl být používán nejen v podkrovních pokojích. Pavoučí lampa bude také v průmyslovém a moderním stylu.

Loftová světla