Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 48 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Stolní lampy

Stolní světla

Lidé, kteří tráví většinu dne prací u stolu, vědí, jak důležité jsou správné osvětlení. Stolní lampa se stává nezbytným příslušenstvím. V závislosti na našich potřebách bude fungovat jak v kanceláři, v soukromé kanceláři, tak v dětských pokojích. Budou také ideální pro lidi, kteří rádi čtou ve večerních hodinách, když leží v posteli. Poskytne optimální úroveň světla, díky které budeme pracovat efektivněji a pohodlněji. Vyhneme se také riziku zhoršení zraku.

V nabídce, kterou prezentujeme, existuje mnoho modelů, navíc v různých stylech. Tímto způsobem si každý zákazník může jednoduše vybrat kopii, která splňuje nejen potřeby, ale i uspořádání dané místnosti. Stojí za zmínku, že stolní lampa přestala být pouze funkčním doplňkem, ale také módním doplňkem, který oživí jakýkoliv interiér.

Stolní lampy - praktičnost, mobilita a spolehlivost v jedné formě

Rozmanitý sortiment neznamená, že výběr konkrétního kusu není tak zřejmý. Při nákupu bychom se měli řídit především praktičností a funkčností. Hlavním úkolem stolní lampy je maximální ochrana očí a správný rozptyl světla. Stejně důležité je mít pevnou konstrukci. Moderní technologie kombinovaná s velkou pozorností na detaily povrchové úpravy vede k bezkonkurenční životnosti a spolehlivosti. Díky tomu se jednorázové náklady promítají do mnoha let používání. Inovativní aplikace kromě toho nabízejí nabízené produkty díky vyšší efektivitě a energetické účinnosti. Kromě toho, atraktivní ceny znamenají, že kancelářské lampy nemohou chybět z žádného domova.

Stylové stolní lampy

Práce se stává mnohem příjemnější, pokud pro něj vytvoříme správné podmínky. Stylové stolní lampy přinášejí do interiéru klima a charakter. Pracují v každé místnosti, moderní i minimalistické. Vše záleží na tom, zda se rozhodneme pro stylovou lampu se stínem nebo krystaly, nebo produkt s jednodušší a zároveň originální formou. Nicméně stojí za to zapálit lampu s nastavitelným ramenem nebo stínítkem, což dává možnost nastavit výšku a úhel dopadu světla. Světlo nasměrujeme přesně tam, kde ho potřebujeme.

Stolní lampa pro dětský pokoj

Pokud jde o doplňky pro děti, věnují rodiče zvláštní pozornost zajištění 100% bezpečnosti. Z tohoto důvodu musí být stolní lampy vyrobeny z materiálu, který bude odolávat ohřevu. Kromě toho by měly mít odpovídající záruky a označení, což naznačuje, že splňují všechny požadavky EU. Kromě toho stojí za to si vybrat výrobek s tématem své oblíbené pohádky, díky které bude dítě s větší pravděpodobností sedět u stolu a vzít všechny domácí práce. Stolní lampa ve spojení s nástěnnou lampou zajistí optimální úroveň osvětlení a zároveň si vychutnáte chvíle strávené v místnosti.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Jak si vybrat správnou stolní lampu? Lampa loftowa

Lampa umístěná na stole nebo namontovaná v blízkosti pracoviště ovlivňuje efektivitu činností a soustředění. Nevhodné osvětlení způsobí, že se vaše oči rychle unaví, způsobují bolesti hlavy a dokonce i nevolnost. Světlo by nemělo být příliš intenzivní nebo příliš slabé. Měli byste také vzít v úvahu povahu práce a využití pracovní stanice - ať už budeme sedět u stolu pouze při studiu nebo možná několik hodin denně.

Stolní lampy