Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Zuma Line lampy Zuma Line lampy

Jedním ze základních prvků v každé domácnosti jsou samozřejmě lampy. V dnešní době se jejich role neomezuje pouze na osvětlení interiéru. Lampy jsou také zamýšleny jako krásná dekorace, která zdůrazní styl a pomůže vytvořit požadovanou náladu doma. Široká nabídka modelů nabízí Zuma Line, výrobce jedinečných světelných produktů pro každý interiér.

O obchodě

Osvětlení Zuma Line je široký výběr žárovek v různých stylech. Najdete mezi nimi moderní, stylové nástěnné lampy, stropní lampy, stropní lampy, lustry a mnoho dalšího. V sortimentu jsou také žárovky v moderních skandinávských, průmyslových, půvabných a minimalistických stylech. Také milovníci klasických interiérů nebudou zklamáni - Zuma Line nabízí široký výběr lamp v klasickém stylu. Každý, kdo hledá nejvyšší kvalitu a jedinečný a jedinečný design, najde něco pro sebe! Značka je uznávána zákazníky po celé Evropě a její produkty osvětlení jsou již k dispozici ve většině zemí Evropské unie.

Populární žárovky Zuma Line

Při sestavování interiéru musíme zajistit, aby všechny jeho prvky byly stylisticky vzájemně sladěny. Proto při výběru žárovek věnujeme pozornost jejich vzhledu jako první. Široká nabídka produktů Zuma Line nám umožňuje najít lampy, které dokonale ladí s dekorací našeho domova!

Moderní závěsné lampy a stropy Zuma Line jsou velmi populární , které jsou vhodné jak pro elegantní obývací pokoj, tak do atmosférické ložnice nebo předsíně. Příkladem jsou designové žárovky Zuma Line ze série Malawi, které dokonale vypadají v interiéru v půvabném stylu.

Stylovým interiérem mohou být také nástěnné svítidla, které osvětlují vybrané oblasti a dodávají interiéru jedinečný charakter. Nástěnné lampy Zuma Line jsou k dispozici v mnoha různých stylech, takže každý má možnost najít ten samý model pro sebe. Zajímavým návrhem jsou dekorativní nástěnné lampy Zuma Line ze série Guaran Wall, zdobené motivem listů a dokonale ladící s aktuálním trendem ekologicky inspirovaného stylu.

Značka také nabízí moderní, designové lustry, které udělají obrovský dojem v každém stylovém salonu! Po mnoha letech nízké popularity jsou lustry zpět ve prospěch a často se používají uvnitř v nové, svěží podobě. Ideálním příkladem jsou žárovky řady Belle: Pendant a Ceiling. Lustry Zuma Line jsou lampy, které nejen efektivně osvětlí i prostorný pokoj, ale také upozorní na neobvyklý a jedinečný design.

Konečně je také třeba věnovat pozornost stojacím lampám Zuma Line . Značka nabízí modely v moderním, minimalistickém, skandinávském a klasickém stylu. Jedním ze zajímavých návrhů je pětibodová lampa Zodiac Floor s originálním, poutavým designem.

Osvětlení Zuma Line dokonale snímá současné trendy v interiérech a účinně reaguje na potřeby moderních zákazníků a nabízí rozmanitou škálu lamp v módních stylech.

Zuma Line - Recenze o produktech


Zuma Line P0461-11L-B5F7 JEDEN ZÁVĚSNÝ ZLATO / FRENCH ZLATÝ
02. únor 2021
É super elegante. é pena não estar disponível 😕

P0389-01D-F4AC HANGING GEM
02. únor 2021
Gostava em dourado

Zuma Line lampy Zuma Line lampy