Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Koloniální lampy

Koloniální lampy

Klasicismus a exotika - koloniální styl

Koloniální styl se vyznačuje přirozenými, pohodlnými a elegantními interiéry. Nejčastěji se nachází ve Velké Británii, Asii a Africe. Exotické africké styly kombinovat s tradičními anglickými prvky. Mnoho lidí spojuje koloniální styl s minulostí, nicméně to je vděčný styl oceňovaný návrháři.

Co charakterizuje koloniální styl?

V koloniálním stylu hrají důležitou roli materiály jako bambus, ratan a exotické dřevo. Pro pokoje v koloniálním stylu se doporučuje osvětlení se spoustou světelných bodů.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Koloniální lampy