Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Koloniální lampy

Koloniální lampy

Vzory v koloniálním stylu vyžadují dobré a kompetentní osvětlení. Při výběru osvětlovacích zařízení se musíte spolehnout na styling. Do interiéru budou vhodné závěsné lampy, klasické nástěnné a stolní lampy, skleněné lustry a kovová stínítka. Koloniální osvětlení kombinuje vlastnosti evropského, asijského a afrického designu. Při výrobě jsou použity přírodní materiály jako ocel a vysoce kvalitní materiály. Lampy vypadají zajímavě a jsou vhodné do kuchyní, jídelen, salonků a pokojů pro restaurace a kavárny.

Závěsné koloniální lampy

Závěsné stropní svítilny převzaly z koloniálního stylu takové vlastnosti, jako jsou: stabilní tvary, některé modely mají stropní svítidla v geometrickém tvaru: kostky, kvádry, lichoběžníky, válce atd. Koloniální lampy jsou stylizovány jako svícny. V některých modelech závěsných lamp jsou žárovky ve formě svíček, takže mohou vytvořit romantickou atmosféru.

Příklady koloniálního stropního osvětlení

Hnědá a béžová stropní lampa ze dřeva, oceli a PVC odpovídá rysům koloniálního stylu a vyznačuje se originálním designem. Konstrukce takové lampy se 3 světelnými zdroji umožňuje použití v obývacím pokoji, jídelně, ložnici a hale. Uspořádání světelných zdrojů umožňuje jeho praktické rozptýlení a získání adekvátního osvětlení i velké místnosti. Stropní lampa je ideální pro pokoje v domě v koloniálním stylu.

Závěsná lampa v koloniálním stylu v barvě běleného dubu je dokonalou kombinací oceli, dřeva a skla. Použití 3 světelných zdrojů vám umožní osvětlit velký obývací pokoj a středně velkou ložnici nebo chodbu.

Koloniální stojací lampy

Koloniální stojaté osvětlení je celkem tradiční, ale má některé zvláštnosti. Při výrobě lamp kombinují ocel, sklo nebo dřevo. Horní světlo a spodní světlo vypadají jinak. Stínidlo vyrobené ze silného materiálu nebo skla může být bílé, hnědé nebo béžové. Hlavní ale je, že výsledek bude komplexní a harmonický.

Příklady koloniálních stojacích lamp

Stojací lampa se dvěma světelnými zdroji na různých úrovních z oceli, dřeva a matného skla, ze kterých jsou vyrobena stínítka. Tento typ koloniálního osvětlení vypadá skvěle v obývacím pokoji, ložnici a jídelně. Instalací lampy v barvě běleného dubu můžete místnost prosvětlit a dodat jí jedinečnou útulnost a eleganci.

Koloniální stojací lampa s unikátním tvarem podstavce a stínítkem z tmavého materiálu zdůrazní rysy tohoto stylu a bude jeho věrným akcentem. Lampu s jedním zdrojem světla najdete v ložnici a malém obývacím pokoji.

Koloniální lampa stojící na stole nebo nočním stolku v béžové a hnědé barvě, jejíž stínítko je vyrobeno z materiálu vloženého do dřevěného rámu a podepřeno třemi ocelovými nohami. Celé to vypadá velmi originálně a bude to nejen perfektně osvětlit stůl v místnosti pro mládež nebo v kanceláři, ale bude to také neobvyklá dekorace.

Koloniální osvětlení - nástěnné lampy

Krásná koloniální nástěnná lampa v barvě wenge, jejíž struktura je založena na dřevě a oceli, zdobená stínítkem z opálového skla obdélníkového tvaru, vytvoří poutavé osvětlení do obývacího pokoje, ložnice, haly a jídelny. Nástěnná lampa s jedním světelným zdrojem v tak efektivním designu uspokojí vkus lidí, kteří chtějí do svého bytu zavést koloniální uspořádání.

Kombinace koloniálního a moderního stylu je dobrým nápadem k vytvoření celkové harmonie v bytě. Nástěnná lampa v podobě lichoběžníku v hnědé a béžové barvě, vyrobená z oceli a materiálu nejvyšší kvality, přinese do obývacího pokoje, ložnice a chodby eleganci a příjemné pocity.

Všechny uvedené typy koloniálního osvětlení mohou vytvářet komplexní kompozice. Design závěsných, stojících a nástěnných lamp vytváří zajímavé sady, které odrážejí rysy koloniálního stylu.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Koloniální lampy