Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Zatáčky postele

Zatáčky postele

Gauč je důležitější než televize

Gauč je nejdůležitější kus nábytku v bytě a pravděpodobně nejpoužívanější. Slouží k relaxaci a trávení času s rodinou nebo hosty. Proto by měl být jeho výběr dobře promyšlený a přizpůsobený našim potřebám. Někdy stačí jednoduchá čalouněná pohovka v naší oblíbené barvě, jindy bude lepší velký roh s funkcí spánku . A co je pro vás důležité, pokud jde o gauč?

Jsou rohy pohodlnější?

Jsou rohy pohodlnější? Pravděpodobně to přímo závisí na vybraném modelu, jeho měkkosti, výšce opěradla nebo použitých materiálech. Ale víme něco jiného. Rohy poskytují mnohem více prostoru k sezení nebo ležení. Jsou také lepší pro rodinné oslavy pro více osob nebo párty s přáteli. Náš pes ocení také velký roh, kde najde svůj kus prostoru, aby mohl klidně ležet.

Univerzální rohové pohovky s funkcí spaní

Při rozhodování o koupi rohu pro dům nebo byt stojí za zvážení roh se spací funkcí, který umožní přenocování neočekávaným hostům nebo rodinám, které nás navštíví. Tento typ pohovky má nejčastěji skládací prvek a alespoň jednu nebo dvě velké nádoby na lůžkoviny. Osvědčí se v často navštěvovaných domech, kde jako hostitel někdy budeme muset svým hostům zajistit pohodlné ubytování. Nabízíme moderní a tradiční koutky, které by měly uspokojit různé chutě a očekávání.

Sedací soupravy v obývacím pokoji

Klíčovým kusem nábytku v obývacím pokoji nebo obývacím pokoji je gauč. Jeho velikost se obvykle vybírá na základě velikosti dané místnosti. Gauč jako střed našeho volného prostoru by měl být vybírán pečlivě. Dobrým řešením jsou rohové pohovky, případně s funkcí spánku. Moderní rohy najdete zakončené různými materiály. Nezáleží na tom, zda si vybereme velurový nebo žakárový čalouněný roh, vždy můžeme počítat s bohatostí dostupných barev a vzorů.

Zatáčky postele