Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

LED pásky

LED pásky

LED pásky - jaké interiéry se hodí?

Ledové pásky jsou stále populárnější a jejich estetické kvality oceňují profesionální interiéroví designéři. Tato moderní řešení osvětlení fungují skvěle v téměř každé místnosti. Můžete je úspěšně používat v obývacím pokoji, ložnici, předsíni nebo jídelně, ale nemusíte se omezovat pouze na rezidenční nemovitosti. LED pásky mohou být také funkčním doplňkem prostoru hotelu, restaurace, kavárny nebo obchodu. Jsou vhodné jak pro velké interiéry, tak i pro malé byty.

LED pásy jako impozantní dekorace

Přizpůsobený povaze uspořádání LED pásů může pomoci zdůraznit útulnou atmosféru daného interiéru. Díky jemnému osvětlení okrajů stěn se můžete navíc postarat o optické zvětšení nerevidovatelného obývacího pokoje nebo chodby. Stojí za zmínku, že LED pásky jsou k dispozici v různých barvách. V závislosti na individuálních preferencích se můžete rozhodnout pro návrhy, které vyzařují světlo s teplou nebo studenou barvou. Více originálních pásek zahrnuje modely osvětlující prostor v červené barvě. Takové pásy se perfektně hodí do prodejen potravin a dalších komerčních nemovitostí, kde působí impozantní design.

Proč stojí za to se rozhodnout pro led strip?

Moderní LED pásky jsou skvělou volbou nejen pro estetické hodnoty. Díky nim se můžete postarat o dodatečné osvětlení místnosti - pásky dobře ladí se stropními lampami. Pásy jsou prodávány metrem, což usnadňuje jejich nastavení do vnitřního prostoru. Upevnění pásky na povrch není problém - díky nim je snadné se o místnost postarat. Nabídka zahrnuje jednotlivé pásy prodávané v rolích a soupravách obsahujících napájení, ovladač a dálkové ovládání. Stojí za zmínku, že dostupné pásky vydávají LED osvětlení, což je skvělá volba z důvodu energetické účinnosti.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Kovové lampy - ideální volba pro každý interiér Loftová kovová lampa

Normy v oblasti osvětlení a interiérového designu se mění stejně jako standardy ve světě módy. Nemusíte však slepo sledovat sezónně se měnící trendy za předpokladu, že si vyberete druh a způsob osvětlení ve svých interiérech.

Osvětlení na přípojnicích Přípojnicové bodové světlo Quattrobi

Odolná a pevná konstrukce, jednoduchá a rychlá montáž, funkčnost a velká flexibilita při vytváření a úpravě osvětlení na přípojnicích jsou nejdůležitějšími prvky tohoto inovativního systému. Dnes se pokusíme vysvětlit, co je železniční systém, kde se používá a jaké funkce má

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

LED pásky