Přes 24 000 výrobků
{{ aa_name() }}

LED pásky - jaké interiéry se hodí?

Ledové pásky jsou stále populárnější a jejich estetické kvality oceňují profesionální interiéroví designéři. Tato moderní řešení osvětlení fungují skvěle v téměř každé místnosti. Můžete je úspěšně používat v obývacím pokoji, ložnici, předsíni nebo jídelně, ale nemusíte se omezovat pouze na rezidenční nemovitosti. LED pásky mohou být také funkčním doplňkem prostoru hotelu, restaurace, kavárny nebo obchodu. Jsou vhodné jak pro velké interiéry, tak i pro malé byty.

LED pásy jako impozantní dekorace

Přizpůsobený povaze uspořádání LED pásů může pomoci zdůraznit útulnou atmosféru daného interiéru. Díky jemnému osvětlení okrajů stěn se můžete navíc postarat o optické zvětšení nerevidovatelného obývacího pokoje nebo chodby. Stojí za zmínku, že LED pásky jsou k dispozici v různých barvách. V závislosti na individuálních preferencích se můžete rozhodnout pro návrhy, které vyzařují světlo s teplou nebo studenou barvou. Více originálních pásek zahrnuje modely osvětlující prostor v červené barvě. Takové pásy se perfektně hodí do prodejen potravin a dalších komerčních nemovitostí, kde působí impozantní design.

Proč stojí za to se rozhodnout pro led strip?

Moderní LED pásky jsou skvělou volbou nejen pro estetické hodnoty. Díky nim se můžete postarat o dodatečné osvětlení místnosti - pásky dobře ladí se stropními lampami. Pásy jsou prodávány metrem, což usnadňuje jejich nastavení do vnitřního prostoru. Upevnění pásky na povrch není problém - díky nim je snadné se o místnost postarat. Nabídka zahrnuje jednotlivé pásy prodávané v rolích a soupravách obsahujících napájení, ovladač a dálkové ovládání. Stojí za zmínku, že dostupné pásky vydávají LED osvětlení, což je skvělá volba z důvodu energetické účinnosti.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Kovové lampy - ideální volba pro každý interiér Loftová kovová lampa

Normy v oblasti osvětlení a interiérového designu se mění stejně jako standardy ve světě módy. Nemusíte však slepo sledovat sezónně se měnící trendy za předpokladu, že si vyberete druh a způsob osvětlení ve svých interiérech.

Interiéry podkroví Průmyslové trubkové světlo

Zveme vás, abyste si přečetli informace o interiérech v průmyslovém stylu nebo okamžitě viděli kategorii lamp ve stylu průmyslového.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou nekonvenční. Díky tomu převzali mnoho mistrů designu návrhů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a chladný pocit. A přesto je můžete mít rádi.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a cítíte se dobře, když jste obklopeni předměty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, navrhování interiéru v průmyslovém stylu je tou nejvhodnější volbou právě pro vás!

Osvětlení na přípojnicích Přípojnicové bodové světlo Quattrobi

Odolná a pevná konstrukce, jednoduchá a rychlá montáž, funkčnost a velká flexibilita při vytváření a úpravě osvětlení na přípojnicích jsou nejdůležitějšími prvky tohoto inovativního systému. Dnes se pokusíme vysvětlit, co je železniční systém, kde se používá a jaké funkce má

LED pásky