Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Plastové Stupačky

Plastové Stupačky

Chcete-li zvýšit pohodlí sezení, ať už na křesle před krbem nebo při práci u stolu, vyplatí se vybavit se pohodlnou opěrkou nohou . Výškově nastavitelná opěrka nohou z plastu vám pomůže lépe se soustředit při práci v kanceláři.

Opěrky nohou jsou relaxací

Obvykle jsou umístěny před křeslem, aby prohloubily stav relaxace a zvýšily pohodlí při odpočinku. Ale také při sledování televize nebo čtení knihy si můžeme dát nohy na stupačku. Poloha vzhůru nohama zlepšuje krevní oběh a umožňuje vám zdřímnout si, což je jeden ze způsobů, jak si odpočinout po náročném dni v práci.

Plastové stupačky

Přírodní materiály, které se často používají v stupačkách v obývacím pokoji nebo v ložnici , nemusí být praktické jinde, například venku. Vlhkost, sluneční světlo a vysoké nebo nízké teploty mohou zničit přírodní materiály, jako je dřevo nebo vlna. A přesto si můžete na terase také trochu zdřímnout. Plastové stupačky jsou přizpůsobeny venkovním podmínkám, snadno se čistí, zároveň jsou pohodlné a funkční a funkční. Dobře fungují také při práci v kanceláři.

Opěrka nohou stolu

Práce v kanceláři znamená sedět hodiny u stolu v jedné poloze. Plastové stupačky mají možnost výškového nastavení, takže je lze upravit podle vašich individuálních potřeb, včetně vaší vlastní výšky. Snadno čistitelné materiály, jako je plast nebo guma, udrží pracoviště čisté. Protiskluzové materiály připevněné k nohám zabrání sklouznutí opěrky nohou i na kluzkém povrchu.

Opěrka pro nohy v kanceláři

Rozlišujeme kancelářské stojaté stupačky - používají se při sezení u stolu a zavěšené, které lze připevnit pod desku stolu. Existují však i ty, které jsou zvyklé stát na místech, kde mohou mít lidé na pracovišti obtížný přístup. Zajímavou možností, pokud jde o ty stojící, je zabudovaná masážní podložka, která stimuluje oběh nohou při práci. Bude to skvělé řešení pro lidi, kteří jsou vystaveni riziku oběhových problémů způsobených dlouhodobým sezením u stolu, aniž by mohli vstávat.