Doprava zdarma od 3 000 Kč
Přes 67 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Fabbian Illuminazione osvětlení

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Fabbian Illuminazione vládne na trhu svítidel již více než 50 let! Zákazníkům poskytuje lampy a také diverzifikuje trh s osvětlením. Značka Fabbian má ve svých řadách více než 40 architektů, kteří vytvářejí jedinečné a jedinečné návrhy.

Značka Fabbian dodnes vyrábí nejmodernější, nejrůznější a elegantní svítidla. Každý si najde něco pro sebe. Svítidla mohou mít tvar od zkroucených a sofistikovaných až po jednoduché a minimalistické. Každá z těchto lamp přitahuje oko svým vzhledem a navíc dodává interiéru kouzlo a sofistikovaný vzhled. Závěsné svítidla, stojací lampy, stojany nebo očka a halogenová svítidla, to vše, a ještě více lze vidět a koupit v našem internetovém obchodě za rozumnou cenu.

Zvláštní pozornost si zaslouží řada svítidel Cubetto.

cubetto plafon Plafond Fabbian Cubetto

V této rodině najdeme závěsné lampy, svícny, plafondy. Styl těchto lamp je moderní italský design založený na klasické kombinaci křišťálového skla a chromovaného příslušenství. Křišťálové sklo neuvěřitelně svítí, díky čemuž vytváří mimořádnou atmosféru a nádherně zachycuje světlo vyzařované zdrojem světla.

cubetto wall lamp Nástěnná lampa Fabian Cubetto

Další série lamp, které byly vyrobeny z křišťálového skla, je rodina lamp Fabbian Sospes

Fabbian Sospesa lampy byly vyrobeny z tlustého listu křišťálového skla. Původním záměrem architektů, kteří navrhli toto osvětlení, bylo dát je do koupelen a jídelen. Kvůli těmto lampám se jim nepodařilo rozhazovat, a v tuto chvíli se snaží utvářet designérské návrhy a úspěšně je umisťují do projektů všech typů veřejných prostranství.

Sospesa Fabbian Sospesa

Nabízíme výrobky Fabbian. Pokud jste výrobek nenašli, kontaktujte nás - spolupracujeme s většinou výrobců na trhu s osvětlením v Polsku iv zahraničí. Jsme schopni připravit konkurenční nabídky nebo nabídnout náhradní svítidla.

Možná budete mít zájem o produkty z těchto kategorií?

Kancelářská světla, Ložnice Ligts, Kuchyňská světla, Svítidla pro mládež, Světla Bathrooom, Světla chodby, Světla obývacího pokoje, Ložnice Světla, Nástěnná světla, Podlahové lampy, Stojací lampy, Stolní lampy, Přívěsek světla, Zapuštěná svítidla, Nábytkové osvětlení, Stropní světla, reflektory, Kolejnicový systém osvětlení, LED pásky, Lustry, Světla Glamour, Průmyslová světla, Klasická světla, Koloniální světla, Loftová světla, Moderní světla, Moderní lampy, Skandinávská světla, Anglická světla

Sdílej tuto stránku