Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Solární zahradní koule

Zahradní osvětlení je velmi důležitým prvkem uspořádání domácího prostoru. Zdůrazňuje nejen nejkrásnější místa v naší zahradě, ale také poskytuje lepší viditelnost v noci a vytváří jedinečnou atmosféru. Stále častěji se místo tradičního osvětlení dodávaného elektřinou rozhodujeme pro varianty solárních lamp. Jejich relativně nízká cena a ekologické úvahy v souvislosti s množstvím možností způsobují, že si je vybíráme častěji. Proč stojí za to se rozhodnout pro solární zahradní kuličky?

Jak tato lampa funguje?

Solární lampy umožňují snížit spotřebu elektřiny pomocí solární energie, tj. Sluneční energie. Tato energie je sbírána solárními panely, které jsou následně transformovány na elektrické napájení naší lampy. Energie se akumuluje v nikl-kadmiových bateriích a poté se používá po západu slunce.

Nejdůležitějším převodníkem v celém procesu přeměny sluneční energie na elektřinu jsou fotovoltaické články vybavené solárními zahradními kuličkami . Tato lampa je během dne nabitá slunečním světlem a po setmění vydává světlo. Solární panely vydrží až 20 let, takže rozhodnout se koupit solární lampu, můžeme být klidní o vitalitu naší dekorace.

Použití LED žárovek

Solární zahradní kuličky jsou vybaveny LED lampami s nízkou spotřebou energie. Jsou mnohem odolnější a vyžadují mnohem nižší zdroje energie než standardní žárovky. Dávají jemné a rozptýlené světlo, jehož barvu lze kdykoliv změnit a máme až 7 různých barev. Rychlost následných barev a intenzita světla v lampě jsou také variabilní.

Solární lampy jsou často vybaveny dvěma bateriemi s kapacitou cca 1800mAh, což v letním období poskytuje osvětlení po celou noc.

Svoboda v uspořádání

Solární žárovky jsou plně mobilní, což znamená, že je můžeme pohodlně přizpůsobit podle naší představy, ale také s ohledem na množství slunečního světla. Když si vyberete místo pro naši lampu, měli bychom si uvědomit, že bude fungovat správně, když bude nabitá solární energií. Nastavení lampy na stinném místě s malým množstvím slunečního světla může účinně zkrátit provozní dobu. Také stojí za to nastavit solární zahradní kuličky ve vzdálenosti nejméně 1,5 m od sebe, aby se zabránilo blikání světel.

I když solární lampy dávají méně světla než standardní elektrické lampy, jsou ideální pro jemné osvětlení rostlin nebo architektonických prvků. Pokud se staráme o dlouhou životnost lampy, zvolte ten, který bude odolný vůči mechanickému poškození, vlhkosti a změnám teploty.

Solární lampy jsou opatřeny hmoždinkou, která je zatlačena do země, aby byla zajištěna stabilita a mobilita v případě potřeby změnit nastavení. Není třeba vykopávat mezi krásnými a pěstovanými zahradními rostlinami. Pokud se staráme o velký zdroj světla, který zajistí jasnost v zahradě, stejně jako ideální pro terasu nebo balkon, jsou pro to vyrobeny solární zahradní koule .

Více v kategorii zahradní koule .

Osvětlení centrum znalostí - blog

Zahradní osvětlení - uspořádání a poradenství Garden

Jaké lampy pro zahradu vybrat? Jsou jejich provozování drahé? Jak nakupovat? S podrobnostmi vám řekneme o zahradních osvětlovacích zařízeních. Navrhneme, jak je můžete využít k potěšení vaší nádhery!

Možné problémy při instalaci zahradních míčků Sada zahradní koule

Světelné míče jsou fantastické dekorace, díky kterým bude vaše zahrada vypadat jako pohádka. Na trhu jsou k dispozici solární a tradiční koule, připojené na kabel poskytující přístup k elektřině. I když je toto zahradní osvětlení originální a stává se stále populárnějším, jeho montáž může být obtížná. Uvádíme možné problémy, které mohou nastat při instalaci tohoto typu lampy.

Sluneční koule - názory a rady Modrá solární lampa

Budou solární koule účinně osvětlovat zahradu během dne a noci? Mohu do nich vyměnit žárovky? Představujeme Vám informace o používání solárních koulí. Také vám poradíme, jak si vybrat správné osvětlení, abyste si po dlouhou dobu užili intenzivního světla!