Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Malé Zahradní Stoly

Malé Zahradní Stoly

Zahradní stůl pro speciální úkoly

Zahradní stoly, bez ohledu na jejich vzhled, by měly být primárně funkční. Velmi důležitá je moderní a možná lehká konstrukce, která umožňuje rychlé přemístění nábytku na místo, kde je to potřeba. Klíčovým problémem je také možnost skládání - ideální model zahradního stolu by měl mít mechanismus, který vám umožní jeho snadné uložení do skříně, garáže nebo na balkon.

Doplnění zahradního nábytku

Stoly na terase, na rozdíl od stolů v plné velikosti, obvykle nezabírají mnoho místa, takže jsou dokonalým doplňkem salonku nebo jídelního setu. Malý zahradní stůl s kulatým nebo obdélníkovým tvarem lze použít například při zahradní slavnosti jako přídavnou desku stolu k nápojům nebo stolnímu nádobí, ale také poskytuje pohodlí při pití kávy v kterékoli části zahrady.

Reprezentativní kus nábytku na terasu

Na rozdíl od vzhledu není funkčnost jedinou výhodou terasových stolů - mnoho z nich má velký dekorativní potenciál. Kdo řekl, že krásný zahradní stůl nemůže být květinovým záhonem, základnou lampy nebo jakousi policí? Modely se stylovými nohami z neobvyklých materiálů, s elegantní skleněnou deskou nebo se sofistikovaným tvarem se skvěle hodí k doplnění interiéru a zdůraznění stylu terasového uspořádání. Je však důležité věnovat pozornost vzhledu materiálu, který by měl být odolný vůči škodlivým účinkům slunce a vlhkosti.

Dokonalý kus nábytku pro malý i velký balkon

Zahradní stůl je nábytek, který vám umožní zařídit balkonový prostor i za nízkou cenu. Jednoduchý, skládací, vyrobený z lehkého a odolného materiálu, vydrží nejen vrtochy počasí, ale také se vejde do náročného prostoru a snadno drží krok s měnícími se potřebami uživatelů. Na druhou stranu díky charakteristickému stolu v bistro stylu, doplněnému stylovými židlemi, se budete cítit jako ve skutečné kavárně, aniž byste museli vyrazit do města.