Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Zahradní Pohovky

Zahradní Pohovky

Zahradní pohovky: krásné, praktické, pohodlné

Zahrada není jen poutavým rostlinným uspořádáním, ale především místem k odpočinku s příbuznými a přáteli. Centrálním místem setkávání na zahradě je roh upravený pro letní obývací pokoj, ve kterém nejdůležitější roli hraje pohodlné a praktické sedadlo ve formě zahradní pohovky - jedné ve vašich oblíbených barvách a stylu. Doplněný stolem a křesly vytvoří perfektní sadu pro volný čas a venkovní jídelní část jaro-léto.

Zahradní nábytek na zakázku

Při výběru ideální pohovky pro vaši zahradu je nejdůležitější optimální využití prostoru. Pokud nás to neomezuje, můžeme uvažovat o koupi rohové pohovky, která zajistí pohodlný odpočinek i několika hostům na ní sedících. Zajímavým řešením jsou také modulární venkovní pohovky, jejichž vzhled a velikost lze podle potřeby upravit a přizpůsobit i malému prostoru terasy nebo balkonu.

Celoroční nábytek na terasu

Pohovky na terasu dostupné v naší nabídce nevyžadují mimo sezónu speciální ochranu, protože jsou vyrobeny z materiálů odolných vůči nečistotám, slunci nebo vlhkosti. Zahradní sedací soupravy vyrobené z přírodního dřeva nebo ratanu lze udržovat ve skvělém stavu pouze při malé péči a za nízkou cenu. Výrobky vyrobené z plastů, jako je polyratan, ekologické dřevo nebo kov, nevyžadují žádnou ochranu proti podzimnímu / zimnímu počasí.

Praktický kus nábytku na balkon

Pohovky mají také polštáře odolné proti vyblednutí a odnímatelné potahy, které lze čas od času snadno umýt nebo osvěžit. Pokud vám záleží na lehkosti formy, můžete si vybrat pohovku na nohách, která usnadňuje udržování čistoty, také pod nábytkem. Potřebujete více místa na drobnosti? Podívejte se na modely s úložným prostorem chytře ukrytým v sedáku. A pokud vás omezuje malý prostor balkonu, vyberte si jednoduchou pohovku bez područek a vyberte si další sedadla v podobě zahradních židlí nebo křesel.