Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Zahradní Křesla

Zahradní Křesla

Jak si vybrat perfektní zahradní křeslo?

Estetické, pohodlné, odolné - to by mělo být zahradní křeslo, které bude dokonale plnit svoji funkci. Design zahradního nábytku v této kategorii vám umožňuje vybrat si z klasických křesel s područkami, rafinovaných v podobě lehátek nebo závěsných křesel s jemnou, uvolňující houpací funkcí. Vyberte si místo, kde budete trávit čas ve své oblíbené podobě: vychutnávat si kávu, číst knihu nebo si jen zdřímnout na pohodlném sedadle s nastavitelným opěradlem.

Vlajková loď nábytku na balkon

I skromný balkon z hlediska velikosti se může stát dokonalým koutem k odpočinku. Díky balkonovým křeslům uspořádáte prostor, kde vám vyrazí dech z každodenního života, a v létě budete přijímat hosty. Je důležité, aby tento typ nábytku měl univerzální hloubku sedáku, ergonomicky tvarované opěradlo a také odpovídající polštáře, které se snadno čistí. Další pohodlí poskytují také područky a stupačky, které v dobře navrženém nábytku nezabírají žádný další prostor a výrazně zvyšují jejich atraktivitu.

Vytvořte si svůj terasový nábytek

V našem obchodě najdete široký výběr křesel na zahradu nebo na terasu, která můžete snadno sestavit do salonku s nábytkem z jiných kategorií. Se shodnou barevnou lavicí a pohovkou ve stejném stylu vytvoří skutečný venkovní obývací pokoj, který v žádném případě není horší než pohodlí tradičního obývacího pokoje.

Zahradní nábytek - plastový nebo přírodní?

Zahradní křesla, stejně jako jakýkoli nábytek určený pro venkovní použití, musí být vyrobena z vhodných materiálů. Po celá léta jsou plasty, jako je polyratan, které se podobají tradičním surovinám, ale jsou mnohem odolnější vůči škodlivým účinkům povětrnostních podmínek, již roky oblíbené. Křesla vyrobená z přírodního ratanu nebo dřeva vyžadují trochu sezónní péče - ale nestojí za to pohodlí?