Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Zahradní Stoly

Zahradní Stoly

Zahradní stůl: zelené srdce vašeho domova

Nic nepřináší rodinu a přátele víc než společné hodování u domácího stolu. Za příznivého počasí má zahradní stůl stejné úžasné vlastnosti - stojí za to se tedy ujistit, že je nejen krásný, ale především pevně vyrobený. Zahradní stoly, které najdete v našem obchodě, jsou vyráběny renomovanými výrobci, díky nimž kombinují jedinečný design, trvanlivost materiálů a moderní konstrukční řešení.

Jak se hodí zahradní nábytek?

Při výběru stolu a sedadel na zahradu stojí za to, abyste se nechali inspirovat svým oblíbeným stylem a vytvořili soudržný prostor pro relaxaci venku. Máme na výběr klasické zahradní stoly s obdélníkovou deskou, stejně jako oválné nebo kulaté stoly, které zabírají méně místa. Je důležité, aby rozměry nábytku odpovídaly prostoru, který má zabírat, a aby odpovídaly výšce vybraných židlí.

Nábytek na terasu - jaký materiál zvolit?

Alternativou k přírodnímu dřevu nebo jemnému ratanu jsou extrémně odolné syntetické materiály. Nábytek na terasu vyrobený z uměleckého dřeva, technoratanu nebo kovu nevyžaduje téměř žádnou péči a vypadá velmi efektně v tradičním i moderním dekoru.

Nábytek pro malý i velký balkon

Rekreační koutek můžete vytvořit bez ohledu na velikost balkonu. Malé budou vhodné pro lehké, přenosné zahradní stoly a kávové židle typu bistro, pro větší - široké a nízké lavice, pohodlná balkonová křesla a sedadla s dalším úložným prostorem pro drobné předměty.

Zahradní Stoly