Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Zahradní Bary

Zahradní Bary

Nevíte, jak si na zahradě zařídit pohodlný grilovací prostor? Nebo se možná už nudíte svým nepohodlným balkonem? Pokud alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpovíte kladně, stojí za to hledat novou sadu zahradního nábytku nebo terasu.

Zahradní nábytek - co je nového a co si vybrat z klasiky?

Přestože nabídka výrobců stále zahrnuje nové modely zahradních stolů nebo židlí, dřevěné sady v podobě zahradních barů jsou stále velmi populární. U takového stolu a lavice můžete pohodlně sedět, jíst grilovanou klobásu a cítit se jako na dovolené. Je také škoda nevšímat si sady zahradního nábytku z polyratanu nebo plastu. Přestože oba materiály ještě nejsou tak populární, uživatelé je považují za extrémně pevné a silné. Ratanový zahradní nábytek a další materiály mají také další velmi důležitou vlastnost, snadno se čistí a je také obtížné vypadat nevzhledně.

Z klasického zahradního nábytku si můžete vybrat i menší dřevěné sestavy na balkon. Menší stůl a židle stačí k tomu, abyste se i na malé ploše cítili jako na dovolené. Stačí trochu představivosti a několik zelených rostlin.

Zahradní bary, kdy budou fungovat?

Přestože do moderní zahrady obvykle dáváme sadu ratanového nábytku nebo polyratan, velmi dobře zde poslouží i klasický zahradní bar. Je to dokonalý kus nábytku pro ty, kteří rádi pozývají hosty na zahradu a hodují s nimi až do rána. Zahradní stůl - na co byste si měli pamatovat?

Nejprve o přizpůsobení jeho velikosti našim preferencím. Pokud často hodujete na zahradě a pozvete svou rodinu a přátele na slunce, vyberte si rozkládací stůl, kde si každý může klidně sednout. Pokud nejste zastáncem takových událostí a využitelná plocha vám neumožňuje rozložit velký kus nábytku, zajímavým řešením bude malá sada nábytku v podobě skládacího stolu a čtyř židlí. Přenosnou soupravu můžete navíc kdykoli vzít na dovolenou a pohodlně odpočívat, například v organizovaném kempu.

Nábytek na balkon - set si každý najde sám!

Je to pravda. K naplnění očekávání obyvatel bloků přispěli také producenti připravující nabídku zahradních produktů. Balkonovým sadám dominují malé stoly a židle, které se vejdou i na velmi malou plochu. Vyberte si sadu plastových nebo dřevěných!

Už víte, kterou sadu zahradního nábytku si vybrat? Podívejte se na produkty v této kategorii a užijte si příjemný pobyt venku.