Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 51 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Osobní ochranné prostředky

Osobní ochranné prostředky

Osobní ochranné prostředky - co to je?

 

Osobní ochranné prostředky, tj. rukavice, dezinfekční prostředky a ochranné masky, používají především zaměstnanci nemocnice. Avšak během nemoci, a zejména během šíření koronaviru, mohou být také použity denně, doma i v práci. Osobní ochranné prostředky pomáhají chránit před viry, bakteriemi a jinými mikroorganismy. Za prvé, lidé s omezenou imunitou, senioři, děti a těhotné ženy mohou mít z používání takového příslušenství prospěch.


Pamatujte, že použitím osobních ochranných prostředků, zatímco se koronavirus šíří, chráníte sebe i ostatní!

Osobní ochranné prostředky v obchodě Lunares

Obchod Lunares nabízí antibakteriální a dezinfekční gely, které lze použít k dezinfekci rukou a dezinfekce předmětů. Na druhé straně ochranné rukavice jsou doplňkem užitečným nejen při zvýšené nemoci. Lze je také použít pro vaření a čištění. Ochranné masky z bavlny jsou způsob, jak omezit šíření virů a bakterií kapičkami a snížit riziko infekce.


Na Lunares si můžete objednat osobní ochranné vybavení bezpečným a pohodlným doručením domů!

Osobní ochranné prostředky a koronaviry

Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak zabránit onemocnění, které způsobuje virus COVID-19. Implementace těchto metod od nás nevyžaduje velké úsilí. Pozor, hygiena a hygiena jsou důležité. Používání osobních ochranných prostředků pomáhá předcházet nemoci a omezit její šíření.

Při opouštění domu nezapomeňte dodržovat vzdálenost nejméně 2 metrů od ostatních lidí. Koronavirus je přenášen kapičkami, tj. Když mluví, dýchá, kýchá a kašel. Infikovaná osoba zanechává ve vzduchu mikrokvapky slin a v nich se skrývají viry. Proto udržování vzdálenosti od ostatních lidí snižuje riziko infekce. Z tohoto důvodu jsou ochranné masky účinným prostředkem ochrany. Vytvářejí fyzickou bariéru a zabraňují virům v přístupu na naše sliznice. Ochranná maska ​​filtruje vzduch a může zadržovat kapičky páry s bakteriemi. Při používání masek se jich nedotýkejte rukama a po použití je pečlivě odstraňte a v závislosti na typu ochranné masky je zlikvidujte ve vzduchotěsné nádobě nebo je vložte do vzduchotěsného obalu na prádlo. Chirurgické masky jsou k dispozici především pro zdravotnický personál. Nechirurgické masky, tj. Vyrobené z tkaniny, jsou k dispozici všem a vytvářejí účinnou bariéru pro velkou část virů a bakterií putujících ve vzduchu.

Samozřejmostí je časté mytí rukou. Poté, co jsme se dotkli povrchu, na kterém byl virus nebo bakterie pro oko neviditelná, je můžeme později nechtěně přenést z ruky na obličej a sliznice - a tak umožnit viru vstoupit do našeho těla. Proto je velmi důležité umýt si ruce dlouhou dobu v teplé vodě. Tímto způsobem myjeme nečistoty a bakterie z našich rukou. Jednorázové rukavice jsou další pomoc při vytváření bloku pro bakterie. V tomto případě je to rukavice, nikoli naše ruka, to je povrch, který přichází do styku s předměty. Po použití by měly být rukavice opatrně odstraněny a stejně jako použitá maska ​​umístěny do vzduchotěsné nádoby.

Koronaviry jsou ve vysokých koncentracích citlivé na peroxid vodíku, mýdlo a alkohol. Proto si myjte ruce co nejčastěji a důkladně, také po odstranění ochranných rukavic. Pokud nemůžeme umýt ruce, vyplatí se antibakteriální gel a dezinfekční tekutina . Budeme s nimi efektivně čistit ruce. Rovněž stojí za to otřít každodenní předměty, jako jsou klíče, mobilní telefon a kliky dveří dezinfekční kapalinou. Bude také fungovat dobře, pokud chcete po návštěvě obchodu dezinfikovat, např. Obal produktu nebo vlastní obuv.


Postarejte se o své zdraví a zdraví blízkých! Seznamte se s osobními ochrannými prostředky v obchodě Lunares.

Osobní ochranné prostředky - Recenze o produktech


Bavlněná maska pro opakované použití na modrých pásech
14. červenec 2020
Po celém krakově jsem hledal pevně vyrobené a pohodlné opakovaně použitelné masky. a našel ji na okraji města v obchodě s přátelským a profesionálním servisem. doporučuji.

Bavlněná maska pro opakované použití na modrých pásech
13. duben 2020
Pěkně zabalené v uzavřené tašce, přestože jsem si koupil 3 kusy.

Ochranná bavlněná maska na popruhy 10 kusů modrá
09. duben 2020
Vzal jsem 20 kusů. pěkný materiál a dobře padnou. nevypadám v nich jako ninja. doporučuji nákup

Ochranná bavlněná maska na popruhy 10 kusů modrá
09. duben 2020
Následující den jsem objednal a obdržel balíček. pěkně šité masky, žádné kousky ani nic. mohu doporučit

Ochranná bavlněná maska na popruhy 10 kusů modrá
09. duben 2020
Děkujeme za odeslání ve stejný den, kdy jsem zadal objednávku!

Osvětlení centrum znalostí - blog

Typy obličejových masek - kterou obličejovou masku zvolit? Na sobě obličejovou masku

Podle posledních vládních doporučení je každý povinen zakrýt ústa a nos na veřejnosti. Ochranné masky jsou účinnou bariérou proti aerosolům, a tak významně snižují riziko šíření viru. Jejich účinnost však závisí na mnoha faktorech - typu obličejové masky, správném používání a dodržování základních hygienických pravidel. Zjistěte více o typech a vlastnostech ochranných masek a seznamte se s nabídkou bavlněných masek dostupných v našem obchodě.

Osobní ochranné prostředky