Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Halogenové projektory

Halogenové projektory

Halogenové projektory zaměřují světlo na požadovaný prostorový úhel, jsou to zařízení s dlouhým dosahem. Halogenové projektory jsou osvětlovací zařízení s vynikající reprodukcí barev v blízkosti slunečního světla.

Halogenové projektory - základní funkce

V projektorech s halogenovou žárovkou je světelný tok 16-20 lm / W, životnost je 2000 hodin. Žárovka halogenových projektorů je vyrobena z křemenného skla, umožňuje vyrábět lampy menších velikostí, jsou odolné vůči vysokým teplotám. Pomocí těchto projektorů můžete vytvářet směrové nebo měkké, rozptýlené, bezstínové, bodové osvětlení. Můžete to nazvat kreativním prvkem při navrhování řešení venkovního osvětlení. Halogenové projektory se běžně používají s třífázovou kolejnicí, která umožňuje vytvoření velmi složitých systémů osvětlení. V případě potřeby lze zařízení instalovat na povrch stěn nebo stropu.

Co dělají halogenové projektory?

Nejčastěji se používají k osvětlování velkých billboardů, osvětlení stěn budov a slouží k dekorativnímu osvětlení mostů. Některé typy halogenového osvětlení jsou ideální pro průmyslové prostory, kde dochází k překročení vlhkosti a prachu. Stupeň ochrany zařízení je vysoký IP44, proto je vnitřní prach zcela vyloučen.

Halogenové projektory mohou mít dva světelné zdroje, které dokonale osvětlí vchod do garáže a samotnou garáž. Díky dvojité halogenové žárovce mohou být zároveň použity k osvětlení terasy a zahrady. Jedno zařízení má schopnost osvětlit dvě oblasti současně bez nutnosti dalšího projektoru.

Snímač pohybu 180 ° má dosah 10 m, díky čemuž je praktickým a ergonomickým řešením. Použití žárovky R7s pozitivně ovlivňuje snížení spotřeby energie a nižší účty. Halogenový projektor s dvojitým zdrojem světla a snímačem pohybu je podporou při použití poplašného systému.

Výhody halogenových projektorů

Za prvé, mají nízkou cenu, dávají teplé a jasné světlo. Tyto výhody umožňují jejich použití v oblastech, kde je vyžadován požadovaný jas světla, kde je požadována vysoká reprodukce barev, například na veletrzích, veletrzích atd. Projektory s různými úhly tvorby proudění směrového světla, kombinující osvětlovací zařízení s jinými zařízeními umožňuje dosáhnout jakýchkoli, i velmi složitých světelných úkolů.

Konstrukce halogenových projektorů zahrnuje ochranné sklo, které chrání lampu před možným poškozením. Možnosti použití nejsou omezeny na žádné klimatické podmínky. Projektor se senzorem poskytuje ekonomickou spotřebu energie, protože osvětlení se zapíná pouze při záznamu znatelných pohybů. K dispozici je také halogenový projektor se špejlí, který lze snadno umístit do země a osvětlit uličky v zahradě, přístup do garáže a na jakékoli jiné místo, které vyžaduje tento typ osvětlení.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Kolik lumenů vyrábí 500 W halogenová žárovka? Halogenová žárovka eco 12,5 cm 28 W

Před zakoupením nebo výměnou 500 wattových halogenových žárovek nebo světlometů je jejich světelný tok jedním z důležitých faktorů, které je třeba zvážit. Je to proto, že světlo silně souvisí s jasem halogenových žárovek. Obecně se síla stejného typu lampy zvyšuje se světlem a tím i jeho jasem.

Tento článek vám poskytne informace o 500 W světelném toku halogenových žárovek.

Zahradní osvětlení - uspořádání a poradenství Garden

Jaké lampy pro zahradu vybrat? Jsou jejich provozování drahé? Jak nakupovat? S podrobnostmi vám řekneme o zahradních osvětlovacích zařízeních. Navrhneme, jak je můžete využít k potěšení vaší nádhery!