Doprava zdarma od 3 000 Kč
Přes 67 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Módní pavoučí lampa představující půdní styl

V pokojích zařízených v půdním stylu by měly být vhodné dekorativní prvky. Stěny v hrubém stavu, odkryté vedení nebo potrubí musí být doplněny vhodnou formou osvětlení. Loftové interiéry budou zvýrazněny módní pavoučí lampou, která bude kromě dekorativní funkce perfektní jako centrální zdroj světla. Přístroj by měl být používán nejen v podkrovních pokojích. Pavoučí lampa bude také v průmyslovém a moderním stylu.

Co je to půdní styl?

Jednoduchost a minimalismus jsou charakteristickými znaky podkrovního stylu. Loftové pokoje by měly být velké a otevřené, funkční a dobře osvětlené. Stěny by měly zůstat nedokončené a kabeláž nebo potrubí by měly být viditelné a nechráněné. Díky moderní lampě , která dokonale zapadá do stylu podkrovních světel , je možné dosáhnout dokonalého světla. Kromě toho, stropní osvětlení vypadá velmi originální a zachytí oko. Zařízení bude nejen funkční, ale také se stane hlavním dekorativním prvkem v místnostech, které si vyberete.

Trampová lampa Soleto

Vyrábí se v moderní podobě. Inovativní styl zařízení dokonale zapadá do půdních prostor. Hlavní výhodou svítidla je jednoduchost - zařízení se skládá z kabeláže a deseti žárovek na každém konci každé dvoumetrové délky kabelu. Z takovéto charakteristické konstrukce a tvaru se jmenuje pavoučí lampa. Díky velkému počtu světelných zdrojů je možné dosáhnout velmi dobrého vnitřního osvětlení. Stojí za to použít lampu ve vysokých interiérech s velkým využitelným prostorem.

Loft Spider Lamp

Použití pavoučí lampy - inspirace

Spider lampa ideální pro velké místnosti, jako je obývací pokoj zařízený v průmyslovém stylu. Zařízení osvětlí nejen centrální část místnosti, ale prostřednictvím charakteristického uspořádání kabelů se světlo dostane do nejtmavších koutů bytu. Spider lampa se dokonale vejde do velkých místností se surovými betonovými nebo červenými cihlovými stěnami. V ložnici by měla být také použita neobvyklá forma osvětlení. Charakter moderně zařízeného pokoje bude zdůrazněn jedinečným stropním svítidlem Soleto pavouk . Místnost v neutrálních barvách - bílá, šedá v kombinaci s doplňky v černé barvě - se stane módním a jedinečným. Lampa může být hlavní dekorací a může být zavěšena např. Nad postelí. Přístroj můžete také používat v domácí kanceláři nebo v kanceláři firmy. V kombinaci s velkými prosklenými stěnami, nábytkem z tmavého dřeva a stěnami v tlumených barvách má lampa šanci být fantastickým řešením. Kancelář se stane originálním a originálním a dobré osvětlení bude dosaženo díky deseti světelným zdrojům.

Možná budete mít zájem o produkty z těchto kategorií?

Lustry, Přívěsek světla, Loftová světla

Sdílej tuto stránku