Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Židle z Eko Kůže

Židle z Eko Kůže

Pohodlné židle

Proč tolik lidí věnuje tolik pozornosti výběru konkrétních židlí? Jistě proto, že je to jedna z nejdůležitějších částí vybavení, ať už je to obývací pokoj nebo jídelna. Bez pohodlných dřevěných židlí přizpůsobených našim požadavkům je těžké trávit čas společně u rodinného stolu. A právě tentokrát si tolik chválíme.

Dřevěné židle - pevná podpora pro vaši páteř

V nabídce moderních výrobců domácích židlí najdeme mnoho modelů. Pamatujte, že ne vždy budou vyrobeny ze zřejmých materiálů, jako je dřevo. Plastové židle podle nás nejsou tak odolné a pohodlné jako výše uvedená klasika. Dřevěné opěradlo a čalouněné sedadlo nebo dřevěné s polštářem zajišťují pevnou podporu a používání nábytku po mnoho let.

Dřevěné židle mají také další velmi důležitou vlastnost. Jejich jedinečný a klasický styl zapadne do mnoha aranžmá.

Skandinávské židle - viz tyto návrhy

V posledních letech si skandinávský styl téměř získal srdce mnoha lidí. Není tedy nic zvláštního na tom, že židle jsou také vytvořeny v tomto stylu. Skandinávské židle mají minimalistický design a obzvláště pozoruhodný je dřevěný, luxusně prezentovaný rám. Dřevo je kombinováno s přírodní kůží nebo čalouněným sedákem.

Jídelní židle - co funguje nejlépe?

Pokud hledáte jídelní židle a zároveň máte pochybnosti, jaký model bude u vás doma fungovat, začněte vytvořením dokonalého designu. Zvažte, kolik času strávíte s rodinou u stolu a kolik lidí obvykle pokrýváte. Standardní počet zakoupených židlí je 6-8 nebo 12. Nezapomeňte vybrat židle, které se vejdou na desku stolu. Příliš rozsáhlé, nemusí se vejde na jednu stranu.

Jídelní židle by však měly vytvořit společnou skladbu v vybavení obývacího pokoje. Pamatujte, že tato místnost je obvykle otevřená do kuchyně a odpočívárny. Společné barvy a podobnost použitých materiálů jistě umožní vytvořit úspěšné uspořádání.