Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Plastové Židle

Plastové Židle

Které židle byste si měli vybrat pro svůj interiér?

Hledáte perfektní řešení v oblasti jídelních židlí? Zajímá vás, zda jsou čalouněné modely skutečně pro vás? Koneckonců, jejich povrch sedadel nebo opěradla se může zašpinit a máte doma domácí mazlíčky nebo malé děti? Dobrou alternativou k těmto židlím budou modely vyrobené z plastu. Za chvíli vám o nich něco povíme.

Plastové židle - co byste o nich měli vědět?

Ačkoli jejich popularita vzkvétala relativně nedávno, již si získala srdce mnoha milovníků skandinávského stylu. Židle tohoto typu mají obvykle sedák a opěradlo vyrobené z plastu, zatímco nohy jsou vyrobeny ze dřeva s přídavkem kovu, např. černě natřeného. Tato povrchová úprava je moderní a velmi oblíbená. Lze s jistotou říci, že židle tohoto typu zapadnou do stylu každého interiéru se skandinávským nádechem, kterému dominují přírodní barvy a spíše minimalistický tvar.

Jídelní židle - proč je plast dobrou volbou?

Plast použitý na židlích má mnoho výhod, ale klíčem bude snadnost jejich udržování v čistotě a univerzální povrchová úprava. Židle lze čistit tekutinou, mlékem nebo horkou vodou, a to i v případě velmi silného znečištění. Důležité je, že takové modely budou skvěle fungovat také na terase při pořádání místních rodinných akcí. Děti budou šťastné na židlích, na kterých budou moci rozmazat špinavé ruce, a rodiče se konečně budou moci na skvrny snadno dívat.

Moderní židle - obrovský výběr modelů

Ačkoli plastové židle mohou být spojeny s klasickým bílým modelem, je třeba zdůraznit, že barevná škála je zde poměrně rozsáhlá. K dispozici je také mnoho variant. Výsledkem je, že každý majitel domu s menším nebo větším obývacím pokojem a samostatnou jídelnou najde model, který splní jeho očekávání.

Pokud nevíte, jaké židle zvolit, a zároveň hledáte možnost rozpočtu, budou pro vás plastové židle dokonalým řešením.