Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Coronavirus (COVID-19) - informace

Vážení zákazníci,

mějte na paměti, že náš tým stále pracuje s preventivními opatřeními požadovanými v současné situaci. Snažíme se zajistit, aby objednávky dorazily včas a bezpečně.

Coronavirus (COVID-19) - nejčastější dotazy

Níže v podobě otázek a odpovědí najdete informace o fungování obchodu Lunares během šíření koronoviru COVID-19.

Budou všechny produkty stále k dispozici?

Snažíme se vám poskytnout přístup ke všem produktům z našeho obchodu. Bohužel kvůli dočasnému pozastavení výroby některých výrobků a přerušení přepravy zboží mohou být některé lampy po určité době dočasně nedostupné nebo dostupné.

Informace o dostupnosti produktu lze získat telefonicky nebo na stránce produktu.

Jsou italské Fabbian lampy k dispozici okamžitě?

Značka Fabbian kvůli kritické situaci v Itálii zastavila výrobu lamp až do začátku dubna. Budeme vás průběžně informovat o změnách a dostupnosti produktů této značky.

Budou k dispozici Luna Balls?

Ano, máme plný sklad světelných zahradních míčků a dodávky budou provedeny ve standardní lhůtě.

Musíte očekávat zpoždění při dodávce objednávek?

Zásilky jsou obvykle prováděny kurýrem, mezinárodní dodávky mohou být omezeny nebo zpožděny místními omezeními souvisejícími s koronaviry.

Náš stacionární tým ve spolupráci s kurýry usilovně pracuje na zajištění včasného doručení. Může se však stát, že z důvodů mimo naši kontrolu, jako je překládka kurýrních společností nebo zastavení přepravy na hranicích za účelem kontroly, může být dodávka zpožděna. V situacích, které jsou nám známy, se vás snažíme informovat o možných zpožděních.

Mohu se nakazit kontaktováním objednaných produktů?

Podle Světové zdravotnické organizace je riziko infekce při kontaktu s obalem zanedbatelné. Koronavirus může přežít pouze na površích po krátkou dobu. Z bezpečnostních důvodů můžete zboží otřít dezinfekčním prostředkem a karton okamžitě zlikvidovat.

Mohu získat informace o produktu ve stacionárním obchodě Lunares?

Ne. Stacionární sklad je pro zákazníky uzavřen v souladu s předpisy. Doporučujeme nakupovat prostřednictvím internetového obchodu - lunares.cz.