Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Nástěnné Hodiny

Nástěnné Hodiny

Možná si myslíte, že v době mobilního telefonování už nepotřebujeme klasické hodiny . Ale není to únavné neustále se dívat na telefon a zjistit, kolik je hodin? To se může stát nepříjemností na místě, jako je domov, kde hledáme odpočinek, chvíle odpočinku a ticha.

Nábytkové doplňky - hodiny

Klasické, staromódní, moderní, dekorativní ... Každé hodiny by měly plnit dvě funkce - za prvé, měly by dobře odpočítávat čas, a za druhé, měly by ladit s designem interiéru. Samozřejmě nikdo nemá pravdu, aby vám řekl, jaké hodiny koupit, ale než se rozhodnete pro jediný, ujistěte se, že jeho vzhled nepřináší disharmonii do vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo dokonce do kuchyně. Stylisticky ucelený interiér je zárukou pohody doma.

Nástěnné hodiny

Každý dům by měl mít na zdi alespoň jedno hodiny . Nejen kvůli své organizační funkci, ale také kvůli svému vzhledu. Udělejte z něj pěkný detail, který vyčnívá z prostředí. Hodiny s kruhovým číselníkem jsou nadčasovou klasikou, ty se čtvercovými číselníky jsou méně časté - jsou spojeny s moderností. Nejnovějším trendem jsou hodiny, které nemají číselník! Jak je to možné Čísla na zdi jsou umístěna kolem rukou uprostřed - a pod rukama je skrytý mechanismus, který uvádí hodiny do pohybu.

Nástěnné hodiny - ciferník

Vzhled hodin by měl být určen designem interiéru, ale konečná volba je na kupujícím. Ciferník, který je pozadím pro černé, bílé nebo barevné ručičky, nesmí zasahovat do čitelnosti hodin. Co tedy na takovém štítu najdete? Cokoli si srdce přeje: květiny, jízdní kola, motýli, různé vzory, barevné kontrasty a co víc, štít může být výchozím bodem, z něhož vzejdou prostorové formy, zdůrazňující dekorativnost a individualismus daného interiéru.

Nástěnné hodiny - kam je umístit?

Kde by se měly objevit opravdu velké nástěnné hodiny ? V obývacím pokoji! Toto je nejreprezentativnější místo v každém domě. A přesto je kuchyň místem, kde se nejčastěji setkáváme s rodinou. Nebo možná existuje nějaké jiné místo, kde by takové hodiny našly své využití? A tady jde o individualitu každého domu a bytu - v závislosti na potřebách.