Přes 35 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Plastová Sedadla

Plastová křesla

Synonymem pro myšlenku moderního designu jsou plastová křesla. Moderní křesla jsou vyrobena ze snadno čistitelných materiálů a materiálů a představují širokou škálu stylů, tvarů a barev. Moderní, minimalistický, prostě aktuální!

Křesla musí být pohodlná!

Obvykle se používají k odpočinku, relaxaci s knihou, sledování oblíbených seriálů a někdy ke zdřímnutí nebo pletení. Hlavním determinantem ideálního křesla je pohodlí a funkčnost. Když sedíte v křesle, měli bychom se cítit co nejpohodlněji. K prohloubení vaší relaxace může být křeslo vybaveno pohodlnou opěrkou nohou, dekou a polštářem. Zdřímnutí v takovém křesle nám pomůže obnovit rovnováhu po náročném pracovním dni.

Plastová křesla

Profilovaná moderní křesla vyrobená z plexiskla nebo skleněného vlákna mají často neobvyklé, dokonce sochařské tvary. Tato křesla jsou ideální pro moderní interiéry na základě široce chápané myšlenky designu. Jednoduchost forem dosahujících minimalismu implikuje hospodárnost a redukuje tvar křesla na jedno ucelené tělo. Módní kombinace čalounění nebo umělé kůže s kovovými detaily nebo chromovanými rámečky jdou ruku v ruce s průmyslovým designem interiéru.

Pokojová křesla - které si vybrat?

Pokud plánujete zařídit interiér v moderním stylu, zvolte plastová křesla, která budou ladit se zbytkem aranžmá. Řiďte se pravidlem: čím jednodušší, tím lepší. Totéž platí pro minimalistické interiéry, které jsou hospodárné při zdobení, a pro interiéry v ekologickém stylu. Křeslo vyrobené z recyklovaných materiálů nemusí být ošklivé - právě naopak! Nakonec to pomáhá udržovat naše prostředí čisté a nedotčené.

Moderní křeslo

Projekty nejodvážnějších návrhářů předpokládají neobvyklé kombinace látek, recyklace a neobvyklých tvarů. Tento typ křesel se perfektně hodí do interiérů, které mají tento umělecký náskok. Konzistentní barvy, sladění příslušných detailů, zachování konzistentního stylu - to je záruka výběru správného moderního křesla.

Plastová Sedadla