Doprava zdarma od 3 000 Kč
Přes 67 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Jak nainstalovat zahradní koule?

Jak instalujete zahradní koule?

Zahradní kuličky - osvětlení, které je viditelné v téměř každé zahradě, díky trendu stylizace a uspořádání zahrad. Velké, střední nebo malé. Solární nebo kabelové - každý z nich vytváří skvělou atmosféru v zahradě a během dne jsou zajímavé.

Z mnoha modelů tohoto typu osvětlení si drtivá většina našich zákazníků vybírá zahradní kuličky poháněné kabelem.

Nejtěžší je instalace těchto kuliček. V reakci na četné dotazy vám poskytneme stručný průvodce [jak instalovat zahradní míče.] (Https://lunares.eu/blog/how-to-install-garden-balls)

Garden balls Zahradní kuličky

Nejdříve je třeba vložit do trávníku něco, co tvoří základ lampy, např. Dlažební kameny. Základ musí vyčnívat asi 2 cm nad povrchem země. Neměli bychom zapomenout, že základ by měl mít kabelový otvor.

Kabel by měl procházet tímto otvorem a kabel by měl procházet otvorem základny lampy. Sada obsahuje izolační manžety kabelů - můžete je nastavit v této fázi. Poté připojte kabel k držáku žárovky. Dalším krokem je zašroubování patice lampy pomocí dodaných šroubů. Základna lampy může být přišroubována k zemi - pro tento účel musí být minimálně 2 vrtačky v základu a v držáku lampy. Přišroubujte žárovku do držáku, nasaďte si stín a my si můžeme vychutnat krásně osvětlenou zahradu!

Možná budete mít zájem o produkty z těchto kategorií?

Powered Garden Balls, Solární zahradní koule, Zahradní dekorační koule,

Sdílej tuto stránku