Doprava zdarma od 3 000 Kč
Přes 67 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Barva roku 2020 od Dulux - Mint Grey - perfektní základ pro experimenty s osvětlením!

Stejně jako osvětlení v místnostech, i barvy mají velký vliv na naši pohodu - mohou zvýšit energii, uklidnit, vzbudit nostalgii. Mint Grey je svěží a uklidňující barva, která vám dodá dobrou náladu a uklidní vaše smysly, a je dostatečně univerzální, aby se stalo jedinečným zázemím pro jakoukoli lampu!

Barva roku 2020 od Dulux - Mint Grey - perfektní základ pro experimenty s osvětlením!

Mátově zelená jako pozadí

Každý rok si odborníci z Globálního estetického centra vyberou barvu, která odráží globální trendy a náš životní styl. Barva roku se stává kulisou pro návrh interiéru. Rok 2020 je začátkem nové dekády, a proto vyniká a ohlašuje nové začátky. Z tohoto důvodu si specialisté na barvy Dulux vybrali pro barvu roku Mint Grey.

Je to éterická, svižná barva spojená s ranním - úsvitem něčeho nového. Zároveň je to uklidňující barva spojená s přírodou a vytváří protiváhu k rychlému tempu života. Mint Grey je kombinací několika odstínů barev - zelené, modré a šedé. Jak to vypadá v interiéru závisí na kombinaci dalších barev a osvětlení. Experimentujte a podle svých preferencí se pokuste odhalit zelené, modré nebo šedé odrazy barvy roku!

Stejně jako osvětlení v místnostech, i barvy mají velký vliv na naši pohodu - mohou přidat energii, uklidnit, vzbudit nostalgii. Mint Grey je svěží a uklidňující barva, která vám dodá dobrou náladu a uklidní vaše smysly. Funguje dobře s tlumenými oranžovými, tmavšími odstíny zelené, hnědé, grafitové, bílé. V závislosti na „společnosti“ barvy roku získáme v interiéru různé efekty.

Možná budete mít zájem o produkty z těchto kategorií?

Interiérové osvětlení, Osvětlení podle pokoje

Sdílej tuto stránku