Doprava zdarma od 3 000 Kč
Přes 67 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Interiéry podkroví

Zveme vás, abyste si přečetli informace o interiérech v průmyslovém stylu nebo okamžitě viděli kategorii lamp ve stylu průmyslového.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou nekonvenční. Díky tomu převzali mnoho mistrů designu návrhů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a chladný pocit. A přesto je můžete mít rádi.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a cítíte se dobře, když jste obklopeni předměty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, navrhování interiéru v průmyslovém stylu je tou nejvhodnější volbou právě pro vás!

Průmyslové trubkové světlo

Loftový průmyslový interiér - povídka

Průmyslový trend v architektuře vznikl po americké recesi, která proběhla v 50. letech 20. století. Opuštěné továrny a velké výrobní haly musely být nějak spravovány. obecně velké interiéry byly obývány umělci. V té době, byt v interiérech v průmyslovém stylu, nebyl nijak spojen s luxusem. - jak je to dnes? Úplně jiný. V Polsku se na začátku 90. let objevily první interiéry v průmyslovém stylu . Prostor pro dnešek navržený jako lofty, je synonymem mistrovství, svobody a kultivovanosti.

Co charakterizuje průmyslové interiéry?

Pokud máte byt nebo dům, jehož pokoje jsou vysoké a široké, jedná se o zařízení pro tento interiér. Průmyslový styl vypadá jako zásah. Na první pohled se může zdát chladný styl, ale dovedně vybrané doplňky vás zamilují při vytváření velkých prostor. Interiér průmyslového stylu s vysokou místností a minimálním doplňkem je respektem k výhodám průmyslového stylu. To neznamená, že máte malé M, nemůžete vytvořit interiér v průmyslovém stylu - zdi mohou být zbourány a díky tomu bude postaven větší byt. Z otevřeného, dobře uspořádaného půdního podkroví lze nakreslit typický styl. Použití betonových nebo slínkových stěn je zděný úspěch. Pokud se nechceme rozhodnout o surovém cihel nebo betonu, zdech našeho bytu nebo průmyslovém domě, můžeme natřít bílou nebo šedou. Takové odstíny efektivně utvářejí místnost, což se zdá být díky světlé aplikaci větší barvy. Světlé barvy navíc přinášejí chladnou náladu. Pokud máte byt v budově, která byla kdysi továrnou, neměla by být za žádnou cenu pokryta potrubí, ocelové kolejnice. Takové doplňky by měly být vystaveny.

Loftové
světlo

Možná budete mít zájem o produkty z těchto kategorií?

Průmyslová světla, Loftová světla, Kancelářská světla, Ložnice Ligts, Kuchyňská světla, Svítidla pro mládež, Světla Bathrooom, Světla chodby, Světla obývacího pokoje, Ložnice Světla, Nástěnná světla, Podlahové lampy, Stojací lampy, Stolní lampy, Přívěsek světla, Zapuštěná svítidla, Nábytkové osvětlení, Stropní světla, reflektory, Kolejnicový systém osvětlení, LED pásky, Lustry

Sdílej tuto stránku