Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Jak si vybrat správnou stolní lampu?

Lampa umístěná na stole nebo namontovaná v blízkosti pracoviště ovlivňuje efektivitu činností a soustředění. Nevhodné osvětlení způsobí, že se vaše oči rychle unaví, způsobují bolesti hlavy a dokonce i nevolnost. Světlo by nemělo být příliš intenzivní nebo příliš slabé. Měli byste také vzít v úvahu povahu práce a využití pracovní stanice - ať už budeme sedět u stolu pouze při studiu nebo možná několik hodin denně.

Nastavení lampy

Univerzální pravidlo, které se používá při uspořádání stolu a výběrech stolních lamp, je nastavení osvětlení podle dominantní ruky, kterou píšeme. Pro lidi:

  • Pravák - lampa by měla být na levé straně stolu;
  • Levá ruka - umístěte zdroj světla na pravou stranu stolu.

Výše uvedené řešení umožňuje lepší osvětlení pracovního prostoru. Student nebo architekt, který používá stůl, nebude podrážděný házením stínů rukou, např. Na notebook nebo knihu.

Nastavitelná LED stolní lampa s Loft Switch vám zajistí odpovídající osvětlení a ovlivní pohodlí práce. Originální, geometrická forma zařízení se stane zajímavou výzdobou v soukromé kanceláři nebo v domácí kanceláři.

Lampa loftowa

Když povrch stolu neumožňuje použití stolní lampy - stojí za to si vybrat zařízení, které může být připevněno k polici nebo zdi. Stolní lampy šetří pracovní prostor stolu a díky pohyblivému ramenu lze rychle a snadno měnit směr dopadu světla.

Stolní
lampa

Typ a barva světla

Komfort a kvalita učení nebo práce u stolu je ovlivněna žárovkou používanou v přístroji. Pozornost by měla být věnována barvě a intenzitě světla. Příliš silné osvětlení bude dráždit oči, může také způsobit nepříjemné migrény. Na druhou stranu, světlo nízké intenzity způsobí, že osoba používající stůl musí namáhat oči a číst ve tmě. Oči se unavují rychleji, lidé jsou unavení a účinky práce nejsou uspokojivé. Světlo, které vypadá nejblíže přirozenému světlu, je nejlepší pro váš zrak. Kancelářská lampa s LED osvětlením úspěšně používaným při použití stolu.

Další zdroje světla

Během mnoha hodin práce u domácího stolu nebo v kanceláři firmy stojí za to osvětlit pracovní prostor dalším zdrojem světla. K tomu použijte ** závěsné stropní svítidlo **. Přístroj hodí správné světlo na celou místnost pro práci nebo studium.

Závěsná lampa na
stůl

Dalším, stejně účinným řešením může být nástěnná svítidla. Zařízení je namontováno nad stolem nebo na boční stěně. V případě poškození stolní lampy nebo žárovkového hořáku je možné použít nástěnnou lampu jako dočasný zdroj světla pro pracovní prostor.

Reflektorek do
biurka

Ti, kdo si cení originality a geometrických tvarů, budou mít rádi stolní lampu Haakon. Zařízení připomíná krychli pro stolní hry. Prolamovaný tvar žárovky vyříznuté na bočních stěnách způsobuje, že emitované světlo je jemně rozptýleno. Unikátní forma stolní lampy zaujme a stane se hlavní výzdobou kanceláře nebo kanceláře.

Stolní lampa
žárovka

Možná budete mít zájem o produkty z těchto kategorií?

Stolní lampy pro děti, Stolní lampy, Loftová světla

Sdílej tuto stránku