Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 59 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Připravená k instalaci 3fázové kolejové sady 1m 2 GU10 LED 10W černé nebo bílé lampy


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Produkt k dispozici
Zásilka v {{ productDispatchText() }}
{{ finalOriginalPrice() | currency }} {{ finalEffectivePrice() | currency}} {{ product.price | currency }}
Nejnižší cena od 30 dní před snížením: {{ product.price_before_promo | currency }}

Hodnocení:
Kód produktu:
26290
Zeptejte se na výrobek

payu, splátky, vízum, mastercard, tradiční převod, platba na dobírku

Popis výrobku Připravená k instalaci 3fázové kolejové sady 1m 2 GU10 LED 10W černé nebo bílé lampy

Vybereme místnost, ve které bude umístěna přípojnice

Až donedávna se osvětlení kolejnic používalo pouze v průmyslových nebo veřejných prostorách. V současné době jsou přípojnice funkčním, ale také módním doplňkem domů. Možnosti, které nabízí železniční systém, jsou tolik, kolik jich máme k dispozici. Také kdykoli můžeme změnit rozteč lamp, přidat více nebo odečíst, pokud zjistíme, že je jich příliš mnoho. Dálková světla jsou velmi univerzálním řešením. S jejich pomocí můžeme osvětlit obývací pokoj, kuchyň, chodbu, pracovnu a garáž. Jejich instalace je dětská hra. Stačí je zapojit do kolejnice a zajistit pomocí speciálních klipů a to je vše! Kdykoli můžeme změnit jejich sklon nebo točit tak, aby osvětlil jiný prostor.

Typy použitých svítidel a jejich použití v praxi

Kolejnicový systém umožňuje instalaci nejen svítidel podobných světlometům. Se správným příslušenstvím můžeme na lištu namontovat téměř jakoukoli lampu. Toto řešení osloví zejména lidi, kteří chtějí zdůraznit vybraný prostor. Je to ideální způsob, jak osvětlit stůl nebo kuchyňský ostrov. Když zvolíme místnost a lampy, které použijeme při instalaci, zbývá rozhodnout, zda zvolíme jednofázové nebo třífázové osvětlení kolejnic. Rozdíl v těchto produktech je zahrnutí jednotlivých obvodů. V případě jednofázových přípojnic ovládáme všechny žárovky najednou, tj. Zapínají se a vypínají současně. Pokud zvolíte třífázovou lištu, můžete se rozhodnout, která svítidla budou svítit a která nikoli. Tato možnost nám navíc dává reflektory pro použití s třífázovými přípojnicemi, protože jsou vybaveny ovládacím knoflíkem. Můžeme proto nastavit každou z nich samostatně do polohy vypnuto nebo do vybrané fáze.

Způsoby upevnění kolejového osvětlení

Další výhodou volby osvětlení kolejnice je možnost přizpůsobit její délku a tvar jakékoli místnosti. Pokud potřebujeme osvětlit chodbu, vybereme jednu kolejnici odpovídající délky. Pokud je však tato délka větší než 3 m, můžeme přidat další kolejnici, která bude připojena pomocí vhodného konektoru. Tvar místnosti také není problém. Pomocí konektorů můžeme vytvořit osvětlovací systém ve tvaru písmen „T“, „L“, „X“ nebo „I“. Toto řešení nám dává neomezené možnosti. Kromě toho lze kolejnici připevnit ke stropu pomocí „praků“, což je kovové lano. Toto řešení bude použito ve vysokých místnostech.

Obsah soupravy

Prezentovaná sada osvětlení na kolejnici obsahuje stopu dlouhou 100 cm v barvě dle vašeho výběru. Kromě toho existují dvě světlomety, jejichž výhodou je vyměnitelný světelný zdroj ve formě žárovky GU10 s maximálním výkonem 5W. Díky tomuto řešení si můžete vybrat žárovku s vhodnou barevnou teplotou a světelným výkonem. Pokud je žárovka poškozená, vyměňte ji za novou. Ve srovnání s jinými světlomety s integrovaným zdrojem světla je to značná úspora. Sada obsahuje zástrčku a napájecí kabel. Je jen na vás, která strana kolejnice umístí takové napájení. Celá sada je bílá nebo černá. Jedná se o řešení pro lidi, kteří nechtějí ztrácet čas hledáním každé položky a nákupem s nejistotou, zda se během instalace ukáže, že se zařízení neshodují. Z důvodu jeho parametrů doporučujeme náš set pro instalaci do kuchyně.

V nabídce našeho obchodu najdete i další hotové montážní sady doporučené pro vybrané prostory.

Každá ze sad může být rozšířena o další reflektor, kolejnici nebo adaptér. Rádi vám poradíme a pomůžeme vám vybrat ideální řešení pro váš domov. Za tímto účelem nás prosím kontaktujte e-mailem nebo vítejte v našem obchodě v Krakově.

Technické údaje

Dodatečné informace
Produkt se prodává v sadě.
Délka
100 cm
Fáze železniční dopravy
Třífázový
Napětí
230 V
Objímka/patice
GU10
Obsahuje světelný zdroj
Ne
Počet světelných bodů
2
Stupeň ochrany
IP20
Styl lampy
Průmyslové lampy
Typ lampy
Strop - plafonds
Typ světelného zdroje
LED (vyměnitelné)
Věci
Hliník
{{ response.message }}

Dodaj swoją opinię o Připravená k instalaci 3fázové kolejové sady 1m 2 GU10 LED 10W černé nebo bílé lampy

Kategorie produktů Připravená k instalaci 3fázové kolejové sady 1m 2 GU10 LED 10W černé nebo bílé lampy