Přes 25 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Zuma Line - Recenze o produktech

Lampa wewnetrzna wiszaca zuma line monic pendant md1629 5b miedz copper l

LAMPA WEWNĘTRZNA (WISZĄCA) ZUMA LINE MONIC PENDANT MD1629-5B (MIEDŹ/COPPER)

19. listopad 2019

Krásná závěsná lampa dávám 10/10 andrew

~ andrew


Lampa wewnetrzna kinkiet zuma line riano wall w0454 02d sdac l

LAMPA WEWNĘTRZNA (KINKIET) ZUMA LINE RIANO WALL W0454-02D-SDAC

13. listopad 2019

Elegantní nástěnná lampa, která v obývacím pokoji vytváří skvělou atmosféru, doporučuji tento internetový obchod

~ ada


Lampa wewnetrzna sufitowa zuma line crystal ceiling c0076 06x f4fz l

LAMPA WEWNĘTRZNA (SUFITOWA) ZUMA LINE CRYSTAL CEILING C0076-06X-F4FZ

12. listopad 2019

Produkt jsem si objednal do obchodu a před nákupem jej důkladně prohlédl. tým obchodu to velmi dobře zabalil - lampa už visí doma :)

~ Konrad


Lampa wewnetrzna spot zuma line box sl 2 spot 89949 white l

LAMPA WEWNĘTRZNA (SPOT) ZUMA LINE BOX SL 2 SPOT 89949 (white)

16. říjen 2019

Hezký reflektor, doporučuji tento internetový obchod, timothy

~ Timothy


Lampa wewnetrzna kinkiet zuma line vista wall w0076 01e f4gq l

LAMPA WEWNĘTRZNA (KINKIET) ZUMA LINE VISTA WALL W0076-01E-F4GQ

23. září 2019

Nemyslel jsem si, že by to doplnilo interiér tak půvabně, doporučuji nakupovat v tomto obchodě włodzimierz

~ włodzimierz


Jedním ze základních prvků v každé domácnosti jsou samozřejmě lampy. V dnešní době se jejich role neomezuje pouze na osvětlení interiéru. Lampy jsou také zamýšleny jako krásná dekorace, která zdůrazní styl a pomůže vytvořit požadovanou náladu doma. Široká nabídka modelů nabízí Zuma Line, výrobce jedinečných světelných produktů pro každý interiér.

O obchodě

Osvětlení Zuma Line je široký výběr žárovek v různých stylech. Najdete mezi nimi moderní, stylové nástěnné lampy, stropní lampy, stropní lampy, lustry a mnoho dalšího. V sortimentu jsou také žárovky v moderních skandinávských, průmyslových, půvabných a minimalistických stylech. Také milovníci klasických interiérů nebudou zklamáni - Zuma Line nabízí široký výběr lamp v klasickém stylu. Každý, kdo hledá nejvyšší kvalitu a jedinečný a jedinečný design, najde něco pro sebe! Značka je uznávána zákazníky po celé Evropě a její produkty osvětlení jsou již k dispozici ve většině zemí Evropské unie.

Populární žárovky Zuma Line

Při sestavování interiéru musíme zajistit, aby všechny jeho prvky byly stylisticky vzájemně sladěny. Proto při výběru žárovek věnujeme pozornost jejich vzhledu jako první. Široká nabídka produktů Zuma Line nám umožňuje najít lampy, které dokonale ladí s dekorací našeho domova!

Moderní závěsné lampy a stropy Zuma Line jsou velmi populární , které jsou vhodné jak pro elegantní obývací pokoj, tak do atmosférické ložnice nebo předsíně. Příkladem jsou designové žárovky Zuma Line ze série Malawi, které dokonale vypadají v interiéru v půvabném stylu.

Stylovým interiérem mohou být také nástěnné svítidla, které osvětlují vybrané oblasti a dodávají interiéru jedinečný charakter. Nástěnné lampy Zuma Line jsou k dispozici v mnoha různých stylech, takže každý má možnost najít ten samý model pro sebe. Zajímavým návrhem jsou dekorativní nástěnné lampy Zuma Line ze série Guaran Wall, zdobené motivem listů a dokonale ladící s aktuálním trendem ekologicky inspirovaného stylu.

Značka také nabízí moderní, designové lustry, které udělají obrovský dojem v každém stylovém salonu! Po mnoha letech nízké popularity jsou lustry zpět ve prospěch a často se používají uvnitř v nové, svěží podobě. Ideálním příkladem jsou žárovky řady Belle: Pendant a Ceiling. Lustry Zuma Line jsou lampy, které nejen efektivně osvětlí i prostorný pokoj, ale také upozorní na neobvyklý a jedinečný design.

Konečně je také třeba věnovat pozornost stojacím lampám Zuma Line . Značka nabízí modely v moderním, minimalistickém, skandinávském a klasickém stylu. Jedním ze zajímavých návrhů je pětibodová lampa Zodiac Floor s originálním, poutavým designem.

Osvětlení Zuma Line dokonale snímá současné trendy v interiérech a účinně reaguje na potřeby moderních zákazníků a nabízí rozmanitou škálu lamp v módních stylech.

Zuma Line lampy