Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Tobias Grau Světla Tobias Grau Světla

V roce 1984, Tobias Grau začal pracovat jako nezávislý návrhář v Hamburku s designem interiérů pro kanceláře, agentury a malé firmy. Součástí interiérů jsou i vlastní návrhy svítidel a nábytku. Ona se stala očima značky v roce 1987, kdy představila sbírku vytvořenou pod vlastním jménem. Tobias Grau má dnes dvě hlavní výrobní oblasti: vnitřní osvětlení a designové osvětlení.

Kreativitu, kvalitu, stabilitu lze charakterizovat produkty německé továrny na osvětlení a příslušenství Tobias Grau . Více než 30 let úspěšné tvůrčí a průmyslové činnosti na trhu domácího a průmyslového osvětlení a speciálního příslušenství vyrobilo německý nábytek a svítidla jsou modely praktičnosti, krásy a funkčnosti v zemích Evropy i ve světě.

Osvětlení domů a hotelů, nákupních center a soukromých rezidencí nabízí LED zapuštěné osvětlení, klasické lustry a lampy. Bronzové a plastové, měděné a skleněné, jedinečné čínské porcelánové suroviny pro tvorbu kreativního osvětlení interiérů pomocí expresivních a neobvyklých lamp.

Závěsné svítilny Tobias Grau

Moderní požadavky na úsporu energie pro mnoho designérů se staly dalším směrem jejich tvůrčího průzkumu. Německá společnost Tobias Grau vydala řadu návrhářských lamp, jejichž práce je založena na použití LED.

Vzhled závěsné lampy Tobias Grau je spojen s padající kapkou vody. Těleso je vyrobeno z leštěného nebo kartáčovaného hliníku, světlo prochází průhlednou čočkou v základně lampy. Z hlediska funkčnosti a nepřerušovaného stylového designu je model ideální pro bodové osvětlení v obytných a veřejných prostorách. Svítidlo lze použít v interiérech zařízených ve stylu Loft, moderní, hi-tech. Oparawa dává bílé teplé světlo, což činí místnost útulnou. Taková krásná závěsná lampa může působivě působit v obývacím pokoji, kuchyni, ložnici i v obchodních prostorách hotelu, restaurace.

Stropní lampy Tobias Grau

Téma padajících kapek vody bylo použito v mnoha produktech Tobias Grau, které osvětlují prostor úžasným, všestranným světlem. Originální stropní svítidlo simuluje takovou pravou kapku vody, kterou můžete v reálném světě tak ohromit. Lesklý vnější obal každé kapky hraje pod jasnými svazky úsporných diod LED. Svítidlo lze použít pro různé účely, včetně čtení a plné náhrady za denní světlo. Nejnovější technologie vytváří příjemné, jasné světlo. Padající svítidlo vyzařuje měkké bílé LED světlo, délka je nastavitelná do 2 metrů, průměr světelného prvku 8 cm.

Tapety na plochu Tobias Grau

Nástěnná lampa z kolekce Tobias Grau byla navržena a vyrobena z hliníku. Držák na zeď lze otáčet nastavením světelného výstupu. Nástěnná lampa byla navržena tak, aby mohla být instalována na strop. Jedná se o lampu s jedním světelným zdrojem a rozjasní interiér. Byl použit G9 halogen s 48W. Nástěnné svítidlo dokonale osvětluje a zdobí místnost uspořádanou v moderním, průmyslovém a půdním stylu.

Nástěnná lampa Tobias Grau se vyznačuje mimořádnou hlavou, která má neobvyklý lesk. Použitá úprava délky umožňuje její volitelné použití. Nástěnné svítidlo s okouzlujícím designem zaujme kulovou, chromovanou nebo černou hlavou. Spojení s kabely pomocí tvarů v různých barvách přidává celé zařízení. Díky technologii LED je světlo silné, stmívatelné a brilantní díky nízké spotřebě energie.

Tobias Grau Světla Tobias Grau Světla