Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Světla Lucis Světla Lucis

Česká osvětlovací společnost Lucis zahájila svou činnost v roce 1999 v Brně. Jeho zakladatelé si dali za cíl vytvořit originální a praktické vazby ve své domovské zemi a pokračovat v tradici české sklářské výroby. Lucis se od počátku své činnosti opíral o mladé profesionály v oblasti designu. Výsledkem byly originální lampy neobvyklých tvarů, nejen ze skla, ale také z akrylové, nerezové oceli a tkanin.

Skleněná svítidla Lucis jsou vyrobena z třívrstvého skla, ručně foukaného a zpracovaného. Každá skleněná lampa je originální ručně vyrobená mistrem foukaného skla, takže Lucis nenajde naprosto identické výrobky, jako jsou ty, které pocházejí z prodejních automatů. Na vrcholu kvalitativního skoku nových technologií a moderních nápadů se objevila generace atypických kreativních svítidel, která se od starých liší novou úrovní funkčnosti a jedinečným designem, který byl promyšlen na nejmenší detaily.

Plafonds Lucis

Poloviční a jednoduchý ve formě opálového matového stropu, prům. 300 mm. Stínítko je vyrobeno ručně s extrémní péčí z vysoce kvalitního třívrstvého bílého opálového skla s práškovou základnou. Teplé barvy vždy přinášejí pokoj a klid, takže stojí za to použít tento typ osvětlení.

Elegantní strop Lucis pro montáž na strop nebo na zeď má klasický design. Kulatý tvar lamy je k dispozici v různých rozměrech a má širokou škálu použití. Český styl v kombinaci s ručně foukaným, lesklým třívrstvým sklem a dokonalým přenosem světla osvětluje každý interiér a je vhodný i pro veřejná místa, kde poskytuje správnou atmosféru. Je k dispozici v bílé nebo chromované. Takové stropní svítidlo krásně osvětluje chodby v kancelářích, na veřejných místech i v soukromých domech zdobících halu.

Svítí Lucis

Nástěnná lampa Lucis LED je reprezentantem českého designu. Taková nástěnná lampa v kombinaci s akrylovým sklem a vynikající propustností světla osvětluje každý interiér a je vhodná i pro veřejná místa, kde poskytuje správnou atmosféru. Nástěnné svítidlo je k dispozici ve třech barvách: bílá, černá, červená. Kulaté tvary se mísí s dekorem stěny, který se stává zajímavým přízvukem, aniž by dominoval jinému vybavení pokoje. Nástěnné svítidlo má jemnou moderní podobu, může vytvořit jedinečné světelné akcenty a získat pohodlné osvětlení doma. Jak víte, svícny jsou populární v moderním světě a takový model dokonale doplňuje interiér a vytváří ostrovy místního osvětlení.

Nástěnná lampa Lucis v bílém a podélném tvaru se krásně prezentuje na nástěnném rozptylovém světle nahoru / dolů. Difuzor má jemnou konstrukci z trojvrstvého akrylátového skla, přičemž základna je vyrobena z bílé barvy. Minimalistická nástěnná lampa nejenže svítí, ale také zdobí stěny v kancelářích, kancelářích, hotelech, restauracích a samozřejmě v soukromých apartmánech. Stěny vypadají nejefektivněji, když jsou svícny uspořádány symetricky po celé své délce, aby se vytvořil útulný interiér, který je spojen s dobrou náladou, což vám umožní dosáhnout pozitivní nálady.