Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Světla Kundalini Světla Kundalini

Společnost, která vyrábí svítidla Kundalini, byla založena v roce 1996. Je inovátorem v oblasti technologií, výzkumu a vývoje v oblasti nových forem a konstrukčních řešení. Mladá společnost je založena na nových, ekologických materiálech, odvážných, atypických tvarech a barvách a kombinuje je se sofistikovanou technologií. Lampy Kundalini jsou lehké předměty, které se hodí do každé místnosti. Jejich tvary a barvy mají pozitivní vliv na lidi. Všechny produkty společnosti jsou vždy v centru pozornosti, a to z důvodu odvahy projektu a nejneobvyklejších forem.

Stropní svítidla Kundalini

Stropní svítidlo Kundalini z bílého foukaného skla. Základna je černá, měděná nebo mosazná. Továrna nabízí lampu ve dvou velikostech: průměr 16 cm a 33 cm. Návrháři zařízení jsou Alberto Saggia a Valerio Sommella . Svítidlo se svým tvarem připomíná jablko s ocasem a vypadá velmi inovativně a zajímavě. Kombinace mnoha zařízení na stropě vytváří jedinečnou atmosféru interiéru a vytváří pocit tepla, čistoty a diskrétní elegance. Stínidlo je vyrobeno z mléčného skla. Svěží a zajímavá forma odkazuje na přírodu. Tato lampa se stala pýchou mnoha prestižních institucí, ambasád, bank a kanceláří.

Závěsná lampa z kovu, odstíny jsou vyrobeny z matného skla. Továrna nabízí lampu ve dvou barvách: bílou a mosaznou. LED lampa typ 12 x 4,5W. Lampa vypadá extrémně působivě, má na konci dvanáct ohýbaných ramen, na kterých jsou umístěna svítidla, která dokonale rozdělují světlo v místnosti v různých směrech. Svítidlo je vhodné pro osvětlení stolu v jídelně nebo v obývacím pokoji a ve větší kuchyni jej můžete úspěšně nainstalovat na chodbu.

Stojací lampy Kundalini

Stojací lampa Kundalini z polyuretanu s vnitřním ocelovým jádrem. Stínidlo je vyrobeno z matného plexiskla. Továrna nabízí následující barvy: bílou, černou nebo oranžovou. Lampa Kundalini zaujme a vejde se do každé místnosti. Skládá se ze symetrické, elegantně tvarované trubice z plexiskla. Svítilna dává světlo nepřímo nahoru a dolů. Horní otvor přenáší v místnosti obecné světlo, například spodní otvor může sloužit jako světlo pro čtení. Barevný difuzor dodává místnosti navíc barevný nádech.

Stojací lampa Kundalini je především jako ruční, harmonicky tvarovaný kryt ze skleněných vláken. Kombinace 150W a tří 60W žárovek zajišťuje optimální zvýraznění mimořádného difuzoru. Intenzita světla může být řízena pomocí stmívače.

Nástěnné lampy Kundalini

Funkčnost a estetika jsou kombinovány elegantními nástěnnými lampami Kundalini. Brilantní design pochází od designérů Aquila Alberg , mezinárodní designové a architektonické společnosti z Milána. Materiál svítidel je tvořen laserem řezaným kovem, obíhá matným mléčně metakrylovým difuzorem a částečně ho odkrývá, díky čemuž do místnosti vyzařuje příjemně rozptýlené světlo. Mezilehlé světlo je ideální pro osvětlení obývacích pokojů a ložnic, stejně jako chodeb a vstupních prostor. Kovové tělo je potaženo lesklým technopolymerem a je k dispozici v různých barvách. Světlo z lampy je dokonalým doplňkem ke stojací lampě se stejným názvem. Italská společnost Kundalini je známá zavedením nápaditých designových nápadů v kombinaci s nejnovějšími technologiemi.

Novinkou je nástěnná lampa s inteligentním obrysem. Difuzor namontovaný na dvou lakovaných plechech je vyroben z termoplastického opálového plexiskla. Fluorescenční žárovka 40 W. Díky zářivkové trubici je ekonomicky úsporná a je nejvhodnější pro delší dobu použití.