Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Světla Foscarini Světla Foscarini

Společnost vyrábějící svítidla Foscarini byla založena v roce 1981. Sídlo společnosti se dnes nachází v Benátkách, na známém ostrově Murano. Oba designéři jsou zodpovědní za mezinárodní úspěch značky: Alessandro Vecchiato a Carlo Urbinati. Foscarini se zaměřuje na materiály nejvyšší kvality. Široká škála značky je určena pro zákazníky, kteří hledají neobvyklá řešení osvětlení pro soukromé domy a komerční prostory. To, co tuto značku vyniká, je dynamika, tvořivost a tvořivost.

Sortiment společnosti zahrnuje nástěnné, stolní, podlahové a stropní lampy. Projekty kombinují logický přístup k designu a kreativní představivosti. Úkolem designérů je probudit čisté a pozitivní emoce v lidské bytosti. Lampy Foscarini jsou klasické, moderní. Lampy této značky kombinují nejvyšší, kvalitu a moderní styl.

Visí Foscarini lampy

Závěsná lampa Foscarini je menší verze ikonického lustru. Konstrukce je vyrobena z hliníku a lakované oceli. K dispozici ve třech barvách: černá, hnědá a zlatá. Projekt výjimečné formy a perfektních proporcí. Kovový difuzor, prolamované. Svítidlo je k dispozici ve třech variantách: zlato, měď, grafit. Nastavitelná délka zavěšení. Základní nástroje charakterizující kreativní filosofii designérů kombinují různá umění.

Závěsná svítilna Foscarini se svým tvarem odkazuje na hořící pochodeň, olympijský oheň. Kovová konstrukce a hrubý odstín přitahují oko. 3 možnosti barev: bílá, šedá, hnědá. 3 velikosti difuzoru, každý dostupný jako samostatný produkt. Nastavitelná délka zavěšení. Tento výrobek je spojen se závažností a stylem podkroví. Design pochází od dvou designérů Paola Lucidiho a Luca Pevere.

Odolná přívěsková lampa Foscarini se stínidlem z plastu. Tvar připomíná dlouhý kužel korunovaný podélnou trubkou, ve které jsou prvky skryty. Skutečnost, že rám je potažen gumou, usnadňuje čištění lampy. Hladká struktura je nápadná, lampa vypadá moderně a stylově. Vyšší stupeň krytí IP44 dává možnost instalace do koupelny, protože svítidlo je odolné proti vlhkosti. Lampa je k dispozici ve třech barvách. Jantarově žlutá barva stínítka je příjemná na pohled, pomůže vám relaxovat a vychutnat si atmosféru klidu a relaxace.

Stolní lampa Foscarini

Dekorativní stolní lampa Foscarini je vyrobena z barevného ABS a polykarbonátu pokrytého kovem. Poloprůhledné stínítko, dekorativní prvky připomínající spirály, které neprocházejí světlem. To vytváří zajímavou hru světla a stínu v místnosti. Výrobek je vybaven stmívačem. Návrhář jménem Werner Aisslinger kombinuje klasickou formu s inovativní technologií. Svítidlo funguje dobře v moderních a klasických interiérech.

Stojací lampa Foscarini

Moderní podlahová lampa Foscarini je k dispozici ve čtyřech barvách. Dvě verze: s tradičním vypínačem nebo dotykovým stmívačem. Zajímavá volba pro klasickou podlahovou lampu. Tenký stonek žárovky vypadá jako strom. Výrobek je vyroben z lakované oceli a organického materiálu. Tato práce designérů Ludovica + Roberto Palomba bude pracovat jak v obývacím pokoji, tak v ložnici.

Plafony Foscarini

Mnoho svítidel Foscarini lze použít k osvětlení interiéru koupelny. Povrchy tohoto výrobce mají vysoký stupeň ochrany a jsou odolné proti vlhkosti.

Plafond Foscarini je kulatý tvar, který dokonale rozptýlí světlo. Mléčně bílá stínítka byla vyrobena ze dvou překrývajících se disků. Pro jeho realizaci byl použit trvanlivý a snadno čistitelný polykarbonát. Tento materiál je odolný a lehký, byl vytvořen tak, aby nepoškozoval životní prostředí.

Strop Foscarini na sílu možností. Kovový držák se nachází ve stínu, který byl vytvořen sítotiskem. Ve středu je ozdobený prvek spojující rovinu s upevněním. Mnohé tvary a barvy umožňují kombinovat je do umělecké, stylové melanže.

Strop Foscarini s unikátním geometrickým tvarem vznikl díky inspiraci designéra fascinovaného starou televizí s katodovou trubicí. Strop je vyroben z polykarbonátu, díky průsvitné základně svítí jemným rozptýleným světlem. Svítidlo vpředu v jedné barvě. Na výběr jsou dvě barvy: bílá nebo černá. Jedná se o design Josepha Forakise a bude skvělým místem pro moderní a minimalistické interiéry.