Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Světla Fontana Arte Světla Fontana Arte

Italská továrna na osvětlení Fontana Arte byla založena v roce 1932 architektem Joe Pontim společně s Luigim Fontanou. Funkčnost a krása jsou hlavními slogany společnosti. Řada Fontana Arte zahrnuje celou řadu moderního osvětlení: dekorativní svítidla: závěsné svítidla, stropní svítidla, svítidla, podlaha, stůl, zapuštěná svítidla. Továrna také vyrábí technické osvětlení, které se používá v interiérech a na veřejných místech: reflektory, pouliční osvětlení, osvětlení fasád. Konstrukce lampy Fontana Arte jsou moderní, často s použitím geometrických tvarů a moderních materiálů: skleněných vláken, tkanin, plastů, pěny atd.

Stolní lampy Fontana Arte

Tím, že výrobci pracují na vytváření různých osvětlovacích zařízení, dosahují svých cílů a vytvářejí specifické osvětlení. Mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější zařízení patří stolní lampy Fontana Arte, které potěší oko nejen vysokým, kvalitním paprskem světla, ale i originálním moderním designem.

Taková zařízení poskytují pohodlné pracovní prostředí u stolu. Směrové světlo umožňuje psát, číst nebo kreslit bez namáhání očí. Zdroje umělého osvětlení se používají nejen k práci u stolu, zdobí okolní prostor a doplňují interiér, který je nedílnou součástí interiéru pokoje. Stolní lampy Fontana Arte jsou vyrobeny z nejnovějších materiálů a splňují všechny požadavky, kvalitu osvětlení, hrají roli efektivního světelného zdroje a poskytují pohodlné pracovní podmínky. Jsou nezbytné pro žáky a studenty, lidi, kteří tráví většinu svého času u stolu, vykonávají duševní práci.

Různé modely vyrobené v různých stylech, úspěšně se vejdou do interiéru každé místnosti. Dekorativní stolní lampa Fontana Arte by měla odpovídat stropnímu lustru a nástěnným svítidlům, přitahovat pozornost originálního designu, doplňovat osvětlení a dávat příležitost k použití jasnějšího osvětlení v samostatné části prostoru.

Stolní lampa Fontana Arte

Přirozené osvětlení upřednostňuje oči. Je vhodné pracovat a číst zajímavé knihy, kreslit nebo vyšívat, ale denní světlo není vždy dostačující a potřebujete použít umělé osvětlení, které bude zdrojem stolní lampy Fontana Arte.

Stolní lampa Fontana Arte není jen lampou, ale skutečným uměleckým dílem, které dokáže ozdobit jakýkoliv interiér. S touto lampou můžete vytvořit útulný a dobře osvětlený prostor pro relaxaci nebo studium. Neobvyklý design a elegantní tvar dávají lampě zvláštní kouzlo a sofistikovanost. Hlavní odstín použitý v barvách je chrom. Ve výrobě byly použity pouze vysoce kvalitní materiály jako kov. Tato stolní lampa Fontana Arte bude skvělým doplňkem interiéru ložnice nebo kanceláře, ladně se vejde do kompozice a osvětlí temné večery svým světlem. Výkon tohoto výrobku je 40 W, což umožňuje vysoce kvalitní osvětlení místnosti.

Závěsné lampy Fontana Arte

Závěsná svítilna Fontana Arte vyrobená ve tvaru prstence je bílá skleněná stropní svítidla s perlou. Uvnitř stropu má bílá plastová stínítka. Hliníková lampa Fontana Arte je připevněna k základně stropu na ocelových závěsech s výškovým nastavením. Designer Marco Acerbis učinil osvětlení ideálním pro kuchyni a jídelnu.

Dalším moderním modelem je závěsná lampa Fontana Arte ve tvaru koule z foukaného skla. Barva povrchu je lesklé zlato. Eloxovaný hliníkový reflektor. Svítidlo je upevněno na průhledném kabelu s nastavitelnou výškou, což ho činí velmi funkčním a dychtivě používaným v jídelně, kuchyni a chodbě.

Zatímco závěsná lampa Fontana Arte ve tvaru kovového kroužku s černou povrchovou úpravou je upevněna na ocelových přívěsech. Má 14 skleněných difuzorů a nastavitelnou výšku. Tato inovativní lampa krásně ozdobí obývací pokoj a jídelnu a zároveň zajistí odpovídající osvětlení.

Nástěnná svítidla Fontana Arte

Jeden z modelů nástěnných svítidel Fontana Arte se podobá tvaru kosmického těla s jeho designem. Stín je vyroben ručně z bílého matného skla. Podstavec je vyroben z kovu s bílými povrchy. Designér Julian Pastorino, Cecilia Suarez vytvořil úžasnou práci, která najde uplatnění v obývacím pokoji, ložnici, pokoji pro mládež.

Dalším příkladem uspořádání osvětlení je skleněná nástěnná lampa vyrobená ve formě sochy vyvíjející se pásky z hliníku, natřené bílou barvou. Model byl vytvořen na počest slavného módního návrháře Yves-Saint Laurent podle designu Gabi Peretto.

Nástěnný Fontana Arte s dvojitým odstínem z matně bílého foukaného skla. Pologule je lemována lesklým chromovaným kovem. Designer Piero Russi vytvořil nástěnnou lampu, která bude vybrána pro osvětlení a výzdobu obývacího pokoje, ložnice, haly a kuchyně

Nástěnná lampa Fontana Arte ve tvaru čtverce. Horní část svítidla je vyrobena z kovové desky se zrcadlovým povrchem a vnitřní kryt je vyroben z bílého matného skla. Nástěnná lampa vytváří rozptýlenou, jemnou záři a dokonale záblesky ve všech interiérech domu.

Nástěnná lampa Fontana Arte ve formě koule je vyrobena z foukaného skla. Barva je lesklá stříbrná, chromované kovové konektory. Tvar lampy s dvojitým zářícím světlem: nahoře a dole dává tomuto modelu moderní záři a těší se velkému zájmu zákazníků.

Světla Fontana Arte Světla Fontana Arte