Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Světla Axo Lightecture Světla Axo Lightecture

Italská společnost Axo Lightecture je dynamicky se rozvíjející společností ve světě italského osvětlení. Úspěch společnosti je harmonická kombinace tradičních metod zpracování skla s nejnovější technologií. Produkty Axo Lightecture jsou osvětlovací zařízení, která se spoléhají nejen na diagramy a kresby, ale také na emoce, asociace a náladu.

Axo Lightecture lampy

Svítidla Axo Light se perfektně hodí do interiéru soukromých domů i do obchodních prostor. Výrobce nabízí širokou škálu možností, které splňují požadavky komerčních projektů. Řada technologických inovací ve vývoji navrhovaných LED svítidel dala společnosti mezinárodní úspěch. Axel Lightecture je tvořen vynikajícími designéry uznávanými po celém světě.

  • Řada Layers se skládá ze 16 lamp různých tvarů s kovovým rámem a odstíny vlnité tkaniny. Průměr lampy je od 93 do 300 cm a je k dispozici ve 12 barevných variantách: odstíny šedé, bílé, žluté, oranžové, červené, cihlové, víno, zelené. Světelné zdroje: halogenové nebo E27 zářivky.
  • V řadě Euler je 7 lamp se stínítky vyrobenými z transparentního bílého žárovzdorného materiálu, s modulární konstrukcí, umožňující vytvoření různých variant ze základních prvků. Průměr lampy je od 90 do 150 cm, je vybaven stmívačem.
  • Řada Plumage obsahuje 5 světelných modelů, stojanové lampy různých velikostí a závěsné svítilny. Třímetrová podlahová lampa má průměr 180 cm, menší je pouze 190 cm vysoká s průměrem 80 cm. Lampy Axo Lightecture jsou vybaveny stmívačem a jsou k dispozici v osmi barvách: bílá, zelená, červená, hnědá, oranžová, světle šedá, fuchsie a zároveň kombinace všech barev.
  • V sérii Anad jsou pouze 2 zavěšené modely s různými průměry 90 nebo 150 cm, vyrobené z umělé ohnivzdorné kůže ve čtyřech barvách: slonovina, bronz, červená, hnědá s bílým dnem a kontrastními švy. Světelné zdroje: žárovka nebo stmívatelná zářivka.

Nástěnné svítidlo Axo Lightecture

Malá, kompaktní lampa Axo Lightecture může být instalována jak na strop, tak na strop. Difuzor se otáčí o 360 stupňů. Nástěnná lampa je vyrobena výhradně z kovu. Krycí lampu s lesklým chromem dodává styl a eleganci. Je to nejmenší lampa ve sbírce. Vypadá to skvěle sám a ve společnosti jiných lamp ze sbírky.

Stolní lampa Axo Lightecture

Stolní lampa z kolekce Axo Lightecture je příkladem dokonalé kombinace kreativní italské představivosti, inovativních technologií a mimořádně přesného výkonu. Lampa je kompletně kovová s plně nastavitelným směrem světla. Stylový povrch je lesklý chrom. Nastavitelný knoflík je ideální pro použití v kanceláři nebo v rohu pro děti a mládež.

Axo Lightecture - Recenze o produktech


Závěsná lampa AXO Light Skirt 100 SK šedá
12. únor 2020
Je to skvělý inspirativní článek. jsem velmi spokojen s vaší dobrou prací. dali jste opravdu velmi užitečné informace. drž to dál. pokračujte v blogování. při pohledu na čtení dalšího příspěvku.