Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

SLV Světla

Společnost SLV z Übach-Palenbergu v Severním Porýní-Vestfálsku byla založena na světelném trhu před více než 30 lety. Široká škála produktů poskytuje individuální řešení osvětlení pro obytné a venkovní prostředí. Stejně jako kompletní vysokonapěťové nebo nízkonapěťové osvětlovací systémy pro stavební obchody a veletrhy. SLV nabízí svým klientům moderní design v kombinaci s inovativní technologií za rozumnou cenu.

Stropní svítidla SLV

Stropní svítidlo SLV od německého výrobce přináší spokojenost s minimalistickým designem. Skládá se z plochého válcového tělesa, jehož dno je pokryto skleněnou tabulí. Světlo prosvítá sklem a je rozptýleno v místnosti jemným způsobem. Vytváří příjemnou atmosféru v každém pokoji. Světlo LED lze také stmívat, takže lze snadno nastavit požadovanou intenzitu velkého světelného zdroje. Těleso stropního svítidla SLV je z boku potaženo lehkým textilním materiálem, který má atraktivní strukturu. Výsledkem je, že lampa odkazuje na vintage styl.

Závěsná svítilna SLV

Závěsná lampa SLV je mimořádně moderní. Má vysoce kvalitní detaily, jako je stříbrná barevná stropní spona, textilní kabel a vysoce lesklá povrchová úprava. Vestavěná zásuvka E27 umožňuje instalaci na základě potřeb, například díky úsporným LED žárovkám. Závěsná lampa SLV s přímým světelným efektem dokonale zapadá do módních i klasických řad zařízení a skvěle vypadá v různých obytných prostorách a veřejných prostorách. Kromě jedné instalace jsou zde také účinné kombinace s jinými závěsnými lampami z této kolekce.

SLV lampy

Německý výrobce SLV vytvořil svítidlo jako dekorativní a efektivní osvětlení schodišť nebo jednotlivých místností. Svítidlo ve tvaru komolého kužele s držákem je vyrobeno z vysoce kvalitní bílé omítky a oceli. Vyzařování světla je směrováno ztuhlé a vyzařuje přímo LED světlo bez záře. Kombinace nástěnných svítidel ve skupině vypadá zvláště elegantně, například uspořádány vedle sebe na chodbě, mírně posunuté na schodišti nebo v prostoru schodišťových zábradlí. Vestavěné LED diody jsou odolné a šetří energii, takže poskytují příjemný světelný zážitek, plný komfort a optimální světelný efekt.

Tenká a nadčasová nástěnná lampa SLV se vyznačuje sofistikovanou elegancí. Těleso z oceli, textilií a polystyrenu se nenápadně hodí do každého obytného prostoru a má efektní design a jemný výběr barev. Dva odstíny, jeden z nich směřuje nahoru a jeden dolů, poskytují harmonickou hru teplého světla a vytvářejí atmosféru pohody. Integrované přepínače umožňují samostatně spínat horní i dolní světlo, takže můžete získat světlo s požadovanými světelnými efekty. Výsledkem je, že můžete použít přímé a nepřímé osvětlení pro vytvoření stylových akcentů v každé místnosti.

Svítidla SLV

Zapuštěné stropní svítidlo SLV přesvědčuje jednoduchým, ale účinným designem opletených kruhových prvků. Okruhový modul LED vyzařuje uprostřed svítidla. Je pevně spojen s úzkým bílým kruhem. Tato konstrukce je orámována dalším bílým hliníkovým kroužkem, který je mírně širší a stylově uzavírá zapuštěné stropní světlo. Zatímco vnější kroužek je pevně připevněn ke stropu, může být hlava lampy otočena doprostřed. Světlo je emitováno přímo do prostředí s úhlem paprsku 30˚. Modul LED je instalován ve svítidle a pracuje velmi energeticky efektivně. Stropní svítidlo má vysoký stupeň krytí IP 44 , což znamená, že je odolný proti vlhkosti a může být úspěšně instalován do koupelny.

Díky obdélníkovému nástěnnému SLV můžete vytvořit příjemnou atmosféru venku. Vysoce kvalitní zahradní světlo v moderní stříbrno-šedé barvě inspiruje kombinaci nepřímého a přímého rozložení světla. Instalace do zdi vytváří různé aplikace. Tento model má vestavěné LED lampy, které se vyznačují energetickou účinností a dlouhou životností. Za denního světla, LED svítí jasně a harmonicky, takže vnější oblast je dobře osvětlená. Pouzdro lampy je vyrobeno z hliníku a již má požadovaný ovladač LED. Model splňuje požadavky vysokého stupně krytí IP54 pro venkovní svítidla.