Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Siteco Lights Siteco Lights

Svítidla Siteco

Co se týče typů svítidel, Siteco nabízí mnoho variant pro venkovní i vnitřní osvětlení. Nalezneme zde plafondy, rastrové kování, LED panely, závěsná svítidla, šestihranné lampy, reflektory, světelné sloupy a mnoho dalších.

Technologie LED používaná v žárovkách Siteco zaručuje vysokou energetickou účinnost a efektivitu při zachování přirozených světelných barev a možnosti zvolit teplotu barev podle vašich preferencí. Pracovní doba LED lampy může být nastavena na 25 000 až 50 000 hodin. Jejich životnost není závislá na počtu startů nebo pracovních cyklech. Problémy s trvanlivostí mohou být způsobeny pouze napájecím zdrojem s příliš velkým výkonem.

Ve srovnání s klasickými žárovkami může úspora elektřiny v žárovkách LED dosahovat až 80 procent při zachování optimálního indexu podání barev CRI.


Svítidla Siteco

Svítidla Siteco jsou z velké části určena pro městské osvětlení. Mohou být použity v programech Smart City jako součást zařízení pracujících v uzavřených systémech. To vám umožní zadat, mimo jiné, následné osvětlení, které snižuje spotřebu lampy a elektřiny, a zároveň umožňuje poskytovat správnou úroveň světla tam, kde je to potřeba.

Základní materiál, ze kterého jsou vyrobeny kování Siteco, je polyester, dodatečně vyztužený skleněnými vlákny. Použití nastavitelného fasetového reflektoru pokrytého hliníkovou vrstvou zajišťuje rovnoměrnost šíření světelných paprsků. Získáváme nejen minimální rozptyl světelného toku, ale také zvyšujeme účinnost, která poskytuje vysokou energetickou účinnost.

Při navrhování městského osvětlení je nezbytné používat svítidla, která byla dříve specifikována výrobcem. Klíčem k úspěchu je jeho spolehlivost a důvěryhodnost.

Světlomety Siteco

Skříň světlometů Siteco je vyrobena z tlakově litého hliníku. Robustní konstrukce zaručuje odolnost proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, zejména dešti a vlhkosti. Zvláštní pozornost je třeba věnovat značení našich lamp. Symboly IP54 a IP65-67 jsou prachotěsné a vodotěsné světlomety. Důležitým aspektem je také kalené sklo odolné proti mechanickému poškození.

Použití hliníku v produktech Siteco umožňuje výrobu v mnoha barevných variantách. Na rozdíl od litinových světlometů nekorodují a jsou mnohem lehčí.