Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 48 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Elektrické zahradní koule světla

Architektonické a krajinářské projekty jsou zvláště důležité v elektrických zahradních koulích. Můžete si koupit takové vnější lampy pro zavěšení, instalaci na stativ, umístění v trávě, v záhonu, mezi okrasnými keři a na stromech.

Představuje zahradní elektrické koule

Tyto světelné prvky jsou estetické, technicky spolehlivé a mají širokou funkčnost:

  • Vytvářejí pohodlné, neoslňující a rovnoměrné osvětlení.
  • Umožňují vytvářet další prostorové efekty a stíny, umožňují rozdělení prostoru do zón.
  • Kuličky lze zakoupit jako jednu kopii nebo celou sérii.

Nespornou výhodou elektrických zahradních míčků ve všech povětrnostních podmínkách je jejich vysoká životnost, úspora energie, výběr různých odstínů barev a nekonečná šířka použití pro vytvoření originálních světelných kompozic a slavnostní atmosféry kdekoli a kdykoliv.

Co můžete očekávat od elektrických zahradních míčků?

Jako prvky osvětlení se jako velmi měkký zdroj používají svítidla ve formě elektrických zahradních kuliček s mléčným odstínem světla. V případě závěsných svítidel ve večerních hodinách získáte efekt denního světla a estetický vzhled prostoru před domem, místo odpočinku a osvětlení parkoviště. Osvětlené kuličky zdůrazňují vlastnosti budovy.

K dispozici jsou originální závěsné, nástěnné nebo stojací lampy v podobě zahradní svítilny. V takové lampě jsou kuličky z akrylového skla umístěny ve třech koších a mají schopnost nastavit výšku, takže si můžete vybrat tento druh osvětlení ve vaší zahradě. V koši jsou také stojací lampy s jednou koulí.

Bez ohledu na formu, elektrické zahradní kuličky potěší díky dosaženému dekorativnímu a světelnému efektu. Také závěsná lampa v podobě koule s košíkem je skvělým řešením, kuličky jsou k dispozici v bílé, průhledné a uzené. Venkovní osvětlení fasády budovy pomůže změnit vzhled vašeho domova, kanceláře nebo restaurace, nákupních center kombinací tvaru a velikosti.

Kulky jsou ideální pro osvětlení zahrad, teras a balkonů. Venkovní lampy v podobě elektrických zahradních kuliček jsou vyráběny v různých průměrech vrchlíku z odolného materiálu. Mohou být umístěny ve skupinách nebo samostatně, zdůrazňují detaily fasády, zvýrazňují krajinné prvky nebo používají jako hlavní světelné zdroje v monochromatickém provedení.

Jaké typy elektrických zahradních kuliček si mám vybrat?

Než se rozhodnete pro konkrétní venkovní osvětlení, stojí za to znát dostupné produkty a vybrat si nejvhodnější z hlediska velikosti, výkonu, barvy a počtu zahradních elektrických kuliček. Tento typ osvětlení lze rychle instalovat na jakémkoliv místě, protože je to vynikající řešení. Všechny světelné zdroje jsou bezpečné: pracují se síťovým napětím 230 V, modely byly vyvinuty tak, aby chránily před vniknutím vody do venkovních prostor.

Pro zdůraznění světelného efektu dané oblasti lze použít velkou zahradní kouli (průměr 77 cm), která mění barvu pomocí dálkového ovladače. Barvy zahradní koule jsou: modrá, zelená, růžová, fialová, oranžová, žlutá a bílá.

Pro dlouhodobé použití je možné použít lampy s LED diodami a po dlouhou dobu užívat rovnoměrný, měkký a efektivní světelný tok. K dispozici jsou však i lampy s tradičními žárovkami. Konstrukce a parametry elektrické části zahradních kuliček zajišťují naprostou bezpečnost a trvanlivost.

Instalace zahradních elektrických kuliček může mít mnoho podob v závislosti na potřebách uživatele. Svítidlo můžete přišroubovat k zemi, základ pokrýt v zemi, trubku. Kulička je dodávána s kabelem (3m), elektrickou žárovkou šetřící LED diodou, špízem z nerezové oceli (zajišťuje upevnění v zemi). Stupeň ochrany těchto žárovek je vysoký a pohybuje se od IP43 do IP 65, odolnost vůči okolní teplotě od -50 ° C do + 70 ° C. Průměr elektrických zahradních kuliček je 20, 25, 30, 40, 50, 60, 77 cm. Snadno očistěte od prachu, nečistot a deště, omyjte vodou a všemi čisticími prostředky pro čištění oken nebo kuchyňských povrchů

Powered Garden Balls - Recenze o produktech


Zahradní lampa Luna ball 25 cm, zahradní koule, lesklý míč, osvětlení cesty, klasický styl, bílá s leskem
26. září 2019
Vynikající výkon produktu. doporučuji tento internetový obchod


Zahradní lampa Luna ball 25 cm, zahradní koule, lesklý míč, osvětlení cesty, klasický styl, bílá s leskem
31. červenec 2019
Dobrý servis a příjemný kontakt s internetovým obchodem. doporučuji nakupovat v tomto obchodě

Zahradní lampa Luna ball 30 cm, dekorativní koule, svítící zahradní koule, bílá, lesklá
23. únor 2019
Internetový obchod s přátelským servisem. výhodnější než v jiných obchodech;). marcelwiktor

Zahradní lampa Luna ball 30 cm, dekorativní koule, svítící zahradní koule, bílá, lesklá
27. říjen 2018
Nákup tohoto produktu je velmi dobré rozhodnutí

Osvětlení centrum znalostí - blog

Tipy a nápady pro venkovní osvětlení Bega

Venkovní osvětlení je dnes nutností více než luxus. Venkovní osvětlení je k dispozici ve všech tvarech a velikostech, takže má mnoho různých aplikací. Bez ohledu na to, zda chcete doplnit výzdobu svého domova nebo se pokusit zvýšit úroveň osvětlení v celém domě, venkovní osvětlení vám může pomoci.

Zahradní osvětlení - uspořádání a poradenství Garden

Jaké lampy pro zahradu vybrat? Jsou jejich provozování drahé? Jak nakupovat? S podrobnostmi vám řekneme o zahradních osvětlovacích zařízeních. Navrhneme, jak je můžete využít k potěšení vaší nádhery!

Možné problémy při instalaci zahradních míčků Sada zahradní koule

Světelné míče jsou fantastické dekorace, díky kterým bude vaše zahrada vypadat jako pohádka. Na trhu jsou k dispozici solární a tradiční koule, připojené na kabel poskytující přístup k elektřině. I když je toto zahradní osvětlení originální a stává se stále populárnějším, jeho montáž může být obtížná. Uvádíme možné problémy, které mohou nastat při instalaci tohoto typu lampy.

Elektrické zahradní koule světla