Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Plastové Stoličky

Plastové Stoličky

Plastové stoličky - ideální pro moderní interiéry

Barové stoličky mohou vnést do místnosti spoustu tepla a zajímavě jej uspořádat. Hodně záleží na obecném designu interiéru a potřebách členů domácnosti, proto je výběr barových stoliček velmi individuální záležitostí. Mnoho uživatelů si vybere moderní barové židle, které mohou být vyrobeny z různých materiálů. Nejčastěji je to silný plast nebo kov, které mají jednoduchou nebo efektní podobu. První z nich zapadá do minimalistického designu a druhá do avantgardních aranžmá.

Hokers zdůrazní charakter interiéru

Chcete-li zdůraznit modernistický charakter interiéru, zvolte stoličky s mírně odvážnějším designem. Nepravidelné tvary, zajímavě kombinované materiály a nakonec výrazné živé barvy - to vše má velký význam. Stojí za to hrát si s barvami a srovnávat barové stoličky v kontrastních barvách. Zaručený účinek! V naší nabídce najdete mnoho zajímavých a praktických řešení těchto nápadů na uspořádání. Moderní barové židle na jedné stabilní noze nebo na stativu nebo dokonce čtyřnože vypadají stejně zajímavě a neobvykle.

Moderní kovové stoličky

Kovové barové stoličky jsou velmi oblíbené. V minimalistických interiérech dominují stoličky s jednoduchými tvary a tlumenými barvami. Mohou to být například černé kovové stoličky, které zajímavě kontrastují s bílým nábytkem a dekorem. Druhou, stejně originální variantou, je kov s barevnými prvky. Nabídka obchodu zahrnuje také stoličky kovoplast, které kombinují jednoduchost a vysokou estetiku.

Moderní barová stolička v průmyslové verzi

Typicky průmyslové barové židle si můžete velmi užít. Nemusí mít žádné ozdoby, aby vypadaly originálně a překvapily neobvyklým designem. Odkaz na průmyslovou estetiku a formu vyjadřují originální, surová řešení. Jedná se o stoličky, které ve vesmíru silně vyniknou. Jejich neobvyklý styl z nich dělá důležitý dekorativní prvek místa, kde se nacházejí.

Průmyslové stoličky mohou mít kovové nebo dřevěné sedadlo. Kombinace těchto dvou materiálů do jednoho souvislého celku vytváří harmonické duo. Navíc hodně přispívá barva židle, která je obvykle tmavá. Takové barvy dokonale ladí s chladným odstínem stěn a podobným dekorem, pokud jde o barvu a styl.

Moderní barové židle jsou velmi originální dekorace jakéhokoli interiéru. Pokud je pro dekor dobře vyberete, získáte praktický a fenomenální nábytek do kuchyně, jídelny a dokonce i do obývacího pokoje.